Karolina KinkaiteKAROLINA KINKAITĖ

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija buvo mano antrieji (o gal pirmieji?) namai, kuriuose išreiškiau ir palikau dalį savo laiko, jėgų ir kūrybinių idėjų. Čia visos galimybės, visi langai ir durys gali būti atidaromos, jeigu tik nepristigs ryžto, noro ir motyvacijos veikti. Man to netrūko, todėl būtent ši gimnazija ir bendruomenė davė didžiausią indėlį ir man, tobulinant asmenines, socialines, pažinimo, iniciatyvumo ir kūrybingumo, komunikavimo ir, žinoma, dalykines kompetencijas.

Skaityti plačiau

Augmante AlisauskaiteAUGMANTĖ ALIŠAUSKAITĖ

Esu entuziastinga ir net kiek hiperaktyvi pasaulio pilietė.

Baigiau Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnaziją

Finansų studijas baigiau Danijoje Business Academy Aarhus, pusę metų mokiausi Shanghai Jinjiao Univesity. - Grįžusi į Lietuvą su programa „Talentai Lietuvai" pradėjau karjerą el. kanalų srityje. Vėliau pasukau į finansavimo sritį.

Skaityti plačiau

Gegužės 14 d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos 4-tų klasių mokiniai dalyvavo nuotolinėje psichologinėje paskaitoje „Streso valdymas ir sėkmingas mokymasis". 

Paskaitą  vedė psichologė Agnė Jaselskienė.

Paskaitoje lektorė su mokiniais kalbėjo, iš kur kyla stresas, kas jį sukelia, kaip jį įveikti?  Lektorė pateikė 15 patarimų, kaip valdyti stresą, sėkmingai mokytis. Ji pabrėžė disciplinos svarbą, veiklos planavimą, fizinį aktyvumą, sveiką mitybą, požiūrį į save ir aplinką.

Skaityti plačiau

Vadovaujantis Kazlų Rūdos savivaldybės tarybos sprendimu 2021 m. kovo 29 d. Nr. TS-56
„Dėl priėmimo į Kazlų Rūdos savivaldybės mokyklas
tvarkos aprašo patvirtinimo“,
 Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija vykdo priėmimą į pirmą – ketvirtą gimnazijos klasę
2021-2022 m. m.
 
NUO 2021 M. BIRŽELIO 1 D. IKI RUGPJŪČIO 31 D.
 
PRIIMAMI  PRAŠYMAI  MOKYTIS KAZLŲ RŪDOS KAZIO GRINIAUS GIMNAZIJOJE

Skaityti plačiau

Povilas DabrilaPOVILAS DABRILA

Baigęs Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnaziją, pasirinkau Statybos inžinerijos studijas VGTU. Šiuo metu dirbu statybos procesų valdymo komandoje, nekilnojamojo turto plėtros įmonėje.

Rekomenduočiau Gimnaziją!

Ieškančiam mūsų mokykla buvo ir biblioteka, ir laboratorija.

Gal mažesnis kiekis mokinių, gal jaukios erdvės, gal mokytojų atsidavimas, bet visad jausdavaus, kad pagalba yra šalia, vos prireikus.

Tam tikras Hario Poterio kambario iki pareikalavimo jausmas. Norintiems priemonių visad kažkaip atsirasdavo.

Skaityti plačiau

Balandžio 22d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos 1-4 klasių gimnazistai dalyvavo nuotolinėje paskaitoje - susitikime „Karininko profesija” su generolo Jono Žemaičio  Lietuvos karo akademijos atstovais.

Susitikime,  majoras Jurgis Norvaiša ir kompetencijų vertinimo ir komplektavimo centro renginių ir projektų organizavimo koordinatorė  Laura Krikščiūnaitė,  pristatė mokiniams stojimo į generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademiją sąlygas, reikalavimus, studijų programas.

Skaityti plačiau

foto gal

 e dienynas

aktuali info

covid svarbi info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas