1 A klasė
Klasės auklėtoja A. Simanavičienė (12 kab.)
2017–2018 m. m.

1.    Aukštakalnis Žygimantas
2.    Dailidė Kornelijus
3.    Dembinskas Paulius
4.    Kereišaitė Miglė
5.    Kudrevičius Ignas
6.    Kunigonytė Gluosnė
7.    Matelytė Martyna
8.    Miliūnas Matas
9.    Naudžiūnaitė Vaiva
10.    Paplauskas Almantas
11.    Paškevičius Justas
12.    Podienok Klaudija
13.    Randakevičiūtė Kamilė
14.    Rėklaitytė Augustė
15.    Simanavičius Eimantas
16.    Sipavičiūtė Akvilė
17.    Skučaitė Kamilė
18.    Skučaitė Gabija
19.    Stravinskaitė Deimantė
20.    Šarauskas Osvaldas
21.    Šilmiežys Lukas
22.    Šmitaitė Emilija
23.    Vilčinskaitė Ugnė


1 B klasė
Klasės auklėtoja D. V. Petraitienė (31 kab.)
2017–2018 m. m.

1.    Bacevičiūtė Dominyka
2.    Brundzaitė Enrika
3.    Čepukaitė Karina
4.    Deltuvaitė Agnė
5.    Jančiūtė Greta
6.    Janušaitis Tomas
7.    Karsokaitė Kotryna
8.    Kuzinka Karolis
9.    Lastauskaitė Sandra
10.    Pečiulaitytė Justina
11.    Ramanauskaitė Greta
12.    Sadauskaitė Milda
13.    Sidaravičius Airidas
14.    Smirnovaitė Paulina
15.    Stankevičius Ridas
16.    Stogevičius Naidas
17.    Šuliauskaitė Vasarė
18.    Vasiliauskas Edvinas
19.    Vilkaitytė Sandra
20.    Zdanauskaitė Greta
21.    Zinkevičiūtė Miglė


1 C klasė
Klasės auklėtoja E. Kazlauskienė (16 kab.)
2017–2018 m. m.

1.    Anušauskaitė Toma
2.    Bakanas Vytautas
3.    Budrevičius Erikas
4.    Budrevičiūtė Emilija
5.    Galvanauskaitė Greta
6.    Guobytė Miglė
7.    Iešmantaitė Dominyka
8.    Jasulaitytė Meda
9.    Jungaitis Rokas
10.    Kaušikas Ignas
11.    Lasinskaitė Gabija
12.    Liutvaitytė Kamilė
13.    Majauskaitė Evelina
14.    Marčiulionis Kajus
15.    Marčiulynaitė Kamilė
16.    Martišiūtė Austėja
17.    Naujalis Kajus
18.    Naujokaitė Justė
19.    Pipiras Domantas
20.    Pučinskas Aistis
21.    Sidabraitė Eivina
22.    Skliaudytė Evelina
23.    Stankevičiūtė Eglė
24.    Turauskas Paulius
25.    Vasiliauskas Saulius


2 A klasė
Klasės auklėtoja Jevgenija Bernotienė (32 kab.)
2017–2018 m. m.

1.    Andriušis Justas
2.    Arcikauskaitė Dovilė
3.    Besarabovas Kristupas
4.    Bieliauskas Julius
5.    Bindokas Egidijus
6.    Gudelytė Vakarė
7.    Gurgždaitytė Rita
8.    Išganaitytė Ieva
9.    Janušytė Simona
10.    Jasulaitytė Danielė
11.    Juraitytė Austėja
12.    Kinkaitė Karolina
13.    Lukoševičius Deividas
14.    Nadzeikaitė Eva
15.    Petruškevičius Tomas
16.    Radkevič Diana
17.    Sovaitė Augustė
18.    Sprainaitytė Simona
19.    Stramkauskas Dovydas
20.    Štramaitytė Andželika
21.    Vidrinskaitė Bernadeta
22.    Žičkytė Gabija


2 B klasė
Klasės auklėtoja Ina Karosevičienė (7 kab.)
2017–2018 m. m.

1.    Aušrota Martynas
2.    Bašinskaitė Milda
3.    Bendžiūtė Asta
4.    Bulotas Bartas
5.    Černauskaitė Gabrielė
6.    Girdauskas Martynas
7.    Gudanavičiūtė Justina
8.    Jakevičius Lukas
9.    Labanauskaitė Gerda
10.    Mačytė Skaistė
11.    Maižiešiūtė Liveta
12.    Margevičiūtė Erika
13.    Pečiulaitis Aurimas
14.    Puišys Arvydas
15.    Sipavičius Lukas
16.    Stankevičiūtė Asta
17.    Švereckytė Milda
18.    Vaitiekūnas Ignas
19.    Voveraitytė Vaiva
20.    Zalata Dovydas


2 C klasė
Klasės auklėtoja Odeta Pučinskienė (29 kab.)
2017–2018 m. m.

1.    Arciškevičius Deividas
2.    Bagdanavičius Eitvydas
3.    Balsytė Oresta
4.    Grigalevičius Ignas
5.    Janušauskas Kristupas
6.    Karpavičiūtė Augustė
7.    Kasčionytė Gabrielė
8.    Merkevičius Pijus
9.    Mickaitė Gabrielė
10.    Muliuolis Deividas
11.    Naujokaitė Augustė
12.    Pažėra Rokas
13.    Ramonaitė Adriana
14.    Sakalauskaitė Erika
15.    Stanionis Justas
16.    Stankevičiūtė Ugnė
17.    Vosyliūtė Rugilė
18.    Žemaitis Tautvydas

 


3 A klasė
Klasės auklėtoja R. Burbulytė (27 kab.)
2017–2018 m. m.

 1.    Akelaitytė Kamilė
2.    Bacevičiūtė Irma
3.    Balčiūnaitė Rūta
4.    Bastytė Ugnė
5.    Bieliukaitė Indrė
6.    Černeckaitė Ieva
7.    Grikietytė Skirma
8.    Jasevičiūtė Gabija
9.    Karnauskaitė Augustė
10.    Klesevičiūtė Simona
11.    Krašinskaitė Meda
12.    Merkšaitytė Violeta
13.    Ruočkus Svajūnas
14.    Senkutė Ita
15.    Stalioraitytė Almina
16.    Steponaitytė Augustė
17.    Strautnikaitė Kamilė
18.    Valentukonytė Radvilė
19.    Varnaitytė Rugilė

 


3 B klasė
Klasės auklėtoja Rita Martinkienė ( 15 kab.)
2017–2018 m. m.

1.    Ališauskas Ainis Kristoforas
2.    Ašmenskas Paulius
3.    Bielskus Marijus
4.    Bražiūnas Domantas
5.    Dabrila Jonas
6.    Gimževskytė Ieva
7.    Greifenbergerytė Justė
8.    Kaminskaitė Miglė
9.    Laurinavičiūtė Emilija
10.    Mockeliūnaitė Amanda
11.    Narkevičiūtė Smiltė
12.    Pečiulaitis Eimantas
13.    Ramanauskas Matas
14.    Stankevičiūtė Kamilė
15.    Stankevičiūtė Karolina
16.    Vaitukaitis Lukas
17.    Žemaitytė Gabrielė


3 C klasė
Klasės auklėtoja R. Bartkuvienė (17 kab.)
2017–2018 m. m.

1.    Baltrušaitis Henrikas
2.    Blusevičius Lukas
3.    Gudelis Vilius
4.    Janušaitis Dovydas
5.    Jaras Vygantas
6.    Keblaitis Dominykas
7.    Laucis Alvaidas
8.    Lepšys Rokas
9.    Leskaitis Karolis
10.    Narbutaitis Rokas
11.    Palukaitis Žilvinas
12.    Pečiulaitytė Ugnė
13.    Sabaliauskas Martynas
14.    Steponaitytė Ugnė
15.    Šimonis Džiugas
16.    Tomkvaitytė Dovilė
17.    Tubelis Dovydas
18.    Zadružnaitė Goda
19.    Zinkevičius Arminas


3 D klasė
Klasės auklėtoja N. Matusevičienė (33 kab.)
2017–2018 m. m.

1.    Baranauskaitė Vaiva
2.    Borodeiko Einoras
3.    Galinytė Monika
4.    Gudelevičiūtė Deimantė
5.    Jasulaitis Martynas
6.    Kamičaitytė Kamilė
7.    Labutis Nedas
8.    Lankaitė Dovilė
9.    Latvaitytė Anželika
10.    Ničiperovičius Titas
11.    Paskevičiūtė Agnė
12.    Petraitytė Remigija
13.    Sarpalius Deividas
14.    Skrinskaitė Dovilė
15.    Staneikaitė Elita
16.    Stankevičius Jurgis


4 A klasė
Klasės auklėtoja L. Pečiulienė (34 kab.)
2017–2018 m. m.

1.    Anelauskas Tadas
2.    Aukštakalnis Domantas
3.    Bertašiūtė Rugilė
4.    Bliuvas Almantas
5.    Digrys Tomas
6.    Gudelevičius Mantas
7.    Janecka Erikas
8.    Kalvaitis Tomas
9.    Kaminskas Deividas
10.    Karpavičiūtė Teresė Gabija
11.    Ragauskaitė Monika
12.    Raguckas Mykolas
13.    Stramkauskas Dominykas
14.    Švereckis Tomas
15.    Urbonaitė Laura
16.    Venslovaitis Renatas
17.    Vyšniauskas Martynas


4 B klasė
Klasės auklėtoja Elvyra Grėbliauskienė (26 kab.)
2017–2018 m. m.

1.    Ašmenskaitė Eligija
2.    Dominauskaitė Diana
3.    Gerulytė Urtė
4.    Jasinskas Lukas
5.    Kvietkauskas Tadas
6.    Laukaitis Rokas
7.    Mikulskis Domas
8.    Paltanavičiūtė Sabrina Saulė
9.    Petkevičius Paulius
10.    Ruseckas Lukas
11.    Serbenta Vakaris
12.    Sidabraitė Neda
13.    Stanislovaitis Mantas
14.    Šakalys Armandas
15.    Šemetaitė Ainė

 


4 C klasė
Klasės auklėtoja Virginija Gustainienė (28 kab.)
2017–2018 m. m.

1.    Agijevičiūtė Urtė
2.    Aleksandravičiūtė Bernadeta
3.    Andziulytė Indrė
4.    Cilinskaitė Ema
5.    Čebanauskaitė Sandra
6.    Diliauskas Kajus
7.    Janušauskaitė Gabrielė
8.    Juodžbalytė Ineta
9.    Maliauskas Modestas
10.    Matulaitytė Justina
11.    Matusevičius Ignas
12.    Merkšaitis Lukas Giedrius
13.    Miliūnas Henrikas
14.    Naujokas Kristupas
15.    Norkus Deividas
16.    Paliokaitė Elžbieta
17.    Plioraitytė Greta
18.    Rutkaitė Silvija
19.    Skominas Martynas
20.    Stalioraitytė Monika
21.    Šarauskas Klaudijus
22.    Vaitkevičiūtė Ernesta
23.    Valaitis Simonas
24.    Vasiliauskaitė Karolina
25.    Vosyliūtė Ugnė

 


foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas