1 A klasė
Klasės auklėtoja Virginija Gustainienė (28 kab.)
2018–2019 m. m.

1.    Alaburdaitė Urtė
2.    Andrulėnaitė Justina
3.    Arciškevičius Deimantas
4.    Bylaitė Emilija
5.    Blažaitis Radvila
6.    Česnavičius Augustas
7.    Dabrila Margiris
8.    Dainoraitė Aurėja
9.    Embavičiūtė Gabija
10.    Kairytė Beata
11.    Kančys Raidas
12.    Kestenis Aronas
13.    Kondakovas Laurynas
14.    Krinickaitė Kamilė
15.    Kučinskaitė Melita
16.    Lapinskas Benas
17.    Lemežis Tomas
18.    Pivnickas Justas
19.    Radkevič Vladislav
20.    Ruzveltas Tadas
21.    Širvaitytė Monika
22.    Tunaitytė Rugilė
23.    Vokietaitis Paulius
24.    Zaveckas Žilvinas


1 B klasė
Klasės auklėtoja Laima Pečiulienė (34 kab.)
2018–2019 m. m.

1.    Barkauskaitė Paulina
2.    Bilda Armantas
3.    Botyrius Saulius
4.    Brusokas Tomas
5.    Čekaitytė Liveta
6.    Dignaitytė Laura
7.    Janušaitytė Gabija
8.    Janušis Ričardas
9.    Jurgelaitytė Rugilė
10.    Klimaitė Eivilė
11.    Kmieliauskas Vainotas
12.    Labutytė Gabrielė
13.    Makulytė Rugilė
14.    Mažeikaitė Simona
15.    Mocevičiūtė Emilija
16.    Norkutė Brigita
17.    Petruškevičiūtė Laura
18.    Trepėnaitytė Agnė
19.    Zajankauskas Vakaris
20.    Zalagaitytė Gabija


1 C klasė
Klasės auklėtoja Aušrinė Poškienė (7 kab.)
2018–2019 m. m.

1.    Anelauskas Tomas
2.    Balčiūnas Laimis
3.    Besarabovas Dominykas
4.    Gasperavičius Arminas
5.    Grikietytė Gita
6.    Gruodis Matas
7.    Ižganaitytė Vaiva
8.    Kardišauskaitė Roberta
9.    Kavaliauskaitė Brigita
10.    Klimavičius Aurius
11.    Krankauskaitė Luka
12.    Laucytė Augustė
13.    Laucytė Miglė
14.    Marcinkevičiūtė Gabrielė
15.    Mikalauskaitė Eva
16.    Ničiperovičius Vilius
17.    Pečiulaitis Kasparas
18.    Radzevičiūtė Ieva
19.    Razmirskytė Deira
20.    Šneideris Aleksandras
21.    Zbarauskas Žygimantas


2 A klasė
Klasės auklėtoja A. Simanavičienė (12 kab.)
2018–2019 m. m.

1.    Aukštakalnis Žygimantas
2.    Dailidė Kornelijus
3.    Dembinskas Paulius
4.    Kudrevičius Ignas
5.    Kunigonytė Gluosnė
6.    Matelytė Martyna
7.    Miliūnas Matas
8.    Naudžiūnaitė Vaiva
9.    Paplauskas Almantas
10.    Paškevičius Justas
11.    Pažėra Rokas
12.    Podienok Klaudija
13.    Randakevičiūtė Kamilė
14.    Rėklaitytė Augustė
15.    Simanavičius Eimantas
16.    Sipavičiūtė Akvilė
17.    Skučaitė Kamilė
18.    Skučaitė Gabija
19.    Stravinskaitė Deimantė
20.    Šarauskas Osvaldas
21.    Šmitaitė Emilija
22.    Vilčinskaitė Ugnė

2 B klasė
Klasės auklėtoja D. V. Petraitienė (31 kab.)
2018–2019 m. m

1.    Bacevičiūtė Dominyka
2.    Brundzaitė Enrika
3.    Čepukaitė Karina
4.    Deltuvaitė Agnė
5.    Dumbliauskas Laimintas
6.    Janušaitis Tomas
7.    Karsokaitė Kotryna
8.    Kuzinka Karolis
9.    Lastauskaitė Sandra
10.    Pečiulaitytė Justina
11.    Ramanauskaitė Greta
12.    Sadauskaitė Milda
13.    Sidaravičius Airidas
14.    Smirnovaitė Paulina
15.    Stankevičius Ridas
16.    Stogevičius Naidas
17.    Šuliauskaitė Vasarė
18.    Vasiliauskas Edvinas
19.    Vilkaitytė Sandra
20.    Zdanauskaitė Greta
21.    Zinkevičiūtė Miglė


2 C klasė
Klasės auklėtoja E. Kazlauskienė (16 kab.)
2018–2019 m. m.

1.    Anušauskaitė Toma
2.    Bakanas Vytautas
3.    Budrevičius Erikas
4.    Budrevičiūtė Emilija
5.    Galvanauskaitė Greta
6.    Guobytė Miglė
7.    Iešmantaitė Dominyka
8.    Jasulaitytė Meda
9.    Jungaitis Rokas
10.    Kaušikas Ignas
11.    Lasinskaitė Gabija
12.    Liutvaitytė Kamilė
13.    Majauskaitė Evelina
14.    Marčiulionis Kajus
15.    Marčiulynaitė Kamilė
16.    Martišiūtė Austėja
17.    Motiejauskaitė Justina
18.    Naujalis Kajus
19.    Naujokaitė Justė
20.    Pipiras Domantas
21.    Pučinskas Aistis
22.    Sidabraitė Eivina
23.    Skliaudytė Evelina
24.    Stankevičiūtė Eglė
25.    Turauskas Paulius
26.    Vasiliauskas Saulius


3 A klasė
Klasės auklėtoja Jevgenija Bernotienė (32 kab.)
2018–2019 m. m.

1.    Bašinskaitė Milda
2.    Besarabovas Kristupas
3.    Bieliauskas Julius
4.    Bulotas Bartas
5.    Česnavičius Matas
6.    Girdauskas Martynas
7.    Gudelytė Vakarė
8.    Gurgždaitytė Rita
9.    Janušytė Simona
10.    Jasulaitytė Danielė
11.    Karpavičiūtė Augustė
12.    Kinkaitė Karolina
13.    Kubiliūtė Gileta
14.    Labanauskaitė Gerda
15.    Mickaitė Gabrielė
16.    Pečiulaitis Aurimas
17.    Sipavičiūtė Indrė
18.    Sprainaitytė Simona
19.    Štramaitytė Andželika
20.    Švereckytė Milda
21.    Vaitiekūnas Ignas
22.    Vidrinskaitė Bernadeta
23.    Zalata Dovydas
24.    Zeidenbergas Emilis
25.    Žičkytė Gabija


3 B klasė
Klasės auklėtoja Odeta Pučinskienė (29 kab.)
2018–2019 m. m.

1.    Andriušis Justas
2.    Arcikauskaitė Dovilė
3.    Arciškevičius Deividas
4.    Aušrota Martynas
5.    Bindokas Egidijus
6.    Černauskaitė Gabrielė
7.    Išganaitytė Ieva
8.    Jakevičius Lukas
9.    Janušauskas Kristupas
10.    Kasčionytė Gabrielė
11.    Lukoševičius Deividas
12.    Mačytė Skaistė
13.    Margevičiūtė Erika
14.    Merkevičius Pijus
15.    Muliuolis Deividas
16.    Nadzeikaitė Eva
17.    Naujokaitė Augustė
18.    Petruškevičius Tomas
19.    Radkevič Diana
20.    Ramonaitė Adriana
21.    Sipavičius Lukas
22.    Sovaitė Augustė
23.    Stanionis Justas
24.    Stankevičiūtė Ugnė
25.    Stramkauskas Dovydas
26.    Vosyliūtė Rugilė
27.    Voveraitytė Vaiva


4 A klasė
Klasės auklėtoja R. Burbulytė (27 kab.)
2018–2019 m. m.

1.    Akelaitytė Kamilė
2.    Bacevičiūtė Irma
3.    Balčiūnaitė Rūta
4.    Bastytė Ugnė
5.    Bieliukaitė Indrė
6.    Černeckaitė Ieva
7.    Grikietytė Skirma
8.    Karnauskaitė Augustė
9.    Klesevičiūtė Simona
10.    Krašinskaitė Meda
11.    Merkšaitytė Violeta
12.    Ruočkus Svajūnas
13.    Senkutė Ita
14.    Stalioraitytė Almina
15.    Steponaitytė Augustė
16.    Strautnikaitė Kamilė
17.    Valentukonytė Radvilė
18.    Varnaitytė Rugilė


4 B klasė
Klasės auklėtoja R. Martinkienė (15 kab.)
2018–2019 m. m.

1.    Ališauskas Ainis Kristoforas
2.    Ašmenskas Paulius
3.    Bielskus Marijus
4.    Bražiūnas Domantas
5.    Dabrila Jonas
6.    Gimževskytė Ieva
7.    Greifenbergerytė Justė
8.    Kaminskaitė Miglė
9.    Laurinavičiūtė Emilija
10.    Mockeliūnaitė Amanda
11.    Narkevičiūtė Smiltė
12.    Pečiulaitis Eimantas
13.    Ramanauskas Matas
14.    Stankevičiūtė Kamilė
15.    Stankevičiūtė Karolina
16.    Vaitukaitis Lukas


4 C klasė
Klasės auklėtoja R. Bartkuvienė (17 kab.)
2018–2019 m. m.

1.    Baltrušaitis Henrikas
2.    Blusevičius Lukas
3.    Gudelis Vilius
4.    Janušaitis Dovydas
5.    Jaras Vygantas
6.    Keblaitis Dominykas
7.    Laucis Alvaidas
8.    Lepšys Rokas
9.    Leskaitis Karolis
10.    Narbutaitis Rokas
11.    Palukaitis Žilvinas
12.    Pečiulaitytė Ugnė
13.    Sabaliauskas Martynas
14.    Steponaitytė Ugnė
15.    Šimonis Džiugas
16.    Tomkvaitytė Dovilė
17.    Tubelis Dovydas
18.    Zadružnaitė Goda
19.    Zinkevičius Arminas


 4 D klasė
Klasės auklėtoja N. Matusevičienė (33 kab.)
2018–2019 m. m.

1.    Baranauskaitė Vaiva
2.    Galinytė Monika
3.    Gudelevičiūtė Deimantė
4.    Jasulaitis Martynas
5.    Kamičaitytė Kamilė
6.    Labutis Nedas
7.    Latvaitytė Anželika
8.    Ničiperovičius Titas
9.    Paskevičiūtė Agnė
10.    Petraitytė Remigija
11.    Sarpalius Deividas
12.    Skrinskaitė Dovilė
13.    Staneikaitė Elita
14.    Stankevičius Jurgis


 
 

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas