Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos mokytojų sąrašas
2018-2019 m.m.

1.    Vytas Aputis – dailės ir technologijų mokytojas metodininkas;
2.    Indrė Banišauskienė – mokytojo padėjėja;
3.    Regina Bartkuvienė – vokiečių kalbos mokytoja metodininkė;
4.    Jevgenija Bernotienė – anglų kalbos vyresnioji mokytoja;
5.    Rita Burbulytė – lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė;
6.    Daiva Gražulienė – lietuvių kalbos ir literatūros vyresnioji mokytoja;
7.    Virginija Gustainienė – anglų kalbos vyresnioji mokytoja;
8.    Oksana Janauskienė – dailės vyresnioji mokytoja ir technologijų mokytoja metodininkė;
9.    Vaida Juškienė – direktoriaus pavaduotoja ugdymui, istorijos mokytoja metodininkė;
10.    Eugenija Kazlauskienė – lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė;
11.    Gintaras Langas – informacinių technologijų vyresnysis mokytojas;
12.    Aidas Leskauskas – muzikos mokytojas metodininkas;
13.    Rita Martinkienė – fizikos mokytoja metodininkė;
14.    Saulius Martinkus – neformaliojo švietimo vadovas;
15.    Neringa Matusevičienė – istorijos vyresnioji mokytoja;
16.    Liucija Maurušaitienė – lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė;
17.    Joleta Norkienė – antros kategorijos psichologė, kūno kultūros mokytoja metodininkė;
18.    Laima Pečiulienė – chemijos mokytoja metodininkė;
19.    Dalia Valė Petraitienė – geografijos mokytoja metodininkė;
20.    Aušrinė Poškienė – matematikos mokytoja;
21.    Audronė Pranskevičienė – neformaliojo švietimo vadovė, pilietiškumo ugdymo vyresnioji
          mokytoja, žmogaus saugos mokytoja;
22.    Odeta Pučinskienė – teatro  mokytoja metodininkė, etikos mokytoja;
23.    Irena Raulinaitienė – direktorė,  matematikos vyresnioji mokytoja;
24.    Lina Rentelienė – informacinių technologijų mokytoja metodininkė;
25.    Elvyra Rubakha; – anglų kalbos vyresnioji mokytoja;
26.    Eglė Simanauskienė – šokio mokytoja, neformaliojo švietimo vadovė;
27.    Audronė Simanavičienė – biologijos mokytoja metodininkė;
28.    Dalė Tamaliūnienė – direktoriaus pavaduotoja ugdymui, matematikos vyresnioji mokytoja;
29.    Jurgita Tiškevičienė – biologijos ir ekonomikos vyresnioji mokytoja;
30.    Daiva Vaišnorienė – matematikos mokytoja metodininkė;
31.    Žilvinas Vaišnora – kūno kultūros mokytojas;
32.    Laimutė Žalenekienė – rusų kalbos mokytoja metodininkė.

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas