2016-2017 M.M. MOKYTOJŲ SĄRAŠAS 

  1. Vytas Aputis – dailės ir technologijų mokytojas metodininkas, neformaliojo švietimo vadovas
  2. Jolanta Banionienė – mokytojo padėjėja, etikos mokytoja
  3. Nijolė Barkauskaitė – muzikos vyresnioji mokytoja
  4. Regina Bartkuvienė – vokiečių kalbos mokytoja metodininkė
  5. Jevgenija Bernotienė – anglų kalbos vyresnioji mokytoja
  6. Rita Burbulytė – lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
  7. Daiva Gražulienė – lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja, neformaliojo švietimo ir projekto vadovė
  8. Elvyra Grėbliauskienė – anglų kalbos vyresnioji mokytoja
  9. Virginija Gustainienė – anglų kalbos vyresnioji mokytoja
  10. Oksana Janauskienė – dailės vyresnioji mokytoja ir technologijų mokytoja metodininkė, neformaliojo švietimo vadovė
  11. Renaldas Janušauskas – tikybos mokytojas
  12. Vaida Juškienė – direktoriaus pavaduotoja ugdymui, istorijos mokytoja metodininkė, projektų vadovė
  13. Ina Karosevičienė – matematikos mokytoja metodininkė ir informacinių technologijų vyresnioji mokytoja
  14. Eugenija Kazlauskienė – lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
  15. Aidas Leskauskas – neformaliojo švietimo vadovas
  16. Rita Martinkienė – fizikos mokytoja metodininkė, projekto vadovė
  17. Saulius Martinkus – neformaliojo švietimo vadovas
  18. Neringa Matusevičienė – istorijos vyresnioji mokytoja, projekto vadovė
  19. Joleta Norkienė – psichologė, kūno kultūros ir psichologijos mokytoja metodininkė, projekto vadovė
  20. Žydrūnas Ožalas – informacinių technologijų ir fizikos vyresnysis mokytojas, neformaliojo švietimo vadovas
  21. Laima Pečiulienė – chemijos mokytoja metodininkė ir technologijų vyresnioji mokytoja
  22. Ineta Peknerienė – vyresnioji socialinė pedagogė, projekto vadovė
  23. Dalia Valė Petraitienė - geografijos vyresnioji mokytoja, projekto vadovė
  24. Audronė Pranskevičienė – muzikos mokytoja metodininkė, pilietinio ugdymo vyresnioji mokytoja, neformaliojo švietimo vadovė
  25. Odeta Pučinskienė – teatro  mokytoja metodininkė, etikos mokytoja, neformaliojo švietimo ir projekto vadovė
  26. Irena Raulinaitienė – direktorė ir matematikos vyresnioji mokytoja
  27. Jolanta Ribačionkienė – šokio mokytoja, neformaliojo švietimo vadovė
  28. Audronė Simanavičienė – biologijos mokytoja metodininkė, projekto vadovė
  29. Danutė Šimienė – bibliotekos vedėja
  30. Dalė Tamaliūnienė – matematikos vyresnioji mokytoja
  31. Jurgita Tiškevičienė – biologijos ir ekonomikos vyresnioji mokytoja, projekto vadovė
  32. Daiva Vaišnorienė – matematikos mokytoja metodininkė, projekto vadovė
  33. Žilvinas Vaišnora – kūno kultūros mokytojas, neformaliojo švietimo vadovas
  34. Laimutė Žalenekienė – rusų kalbos mokytoja metodininkė

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas