Povilas DabrilaPOVILAS DABRILA

Baigęs Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnaziją, pasirinkau Statybos inžinerijos studijas VGTU. Šiuo metu dirbu statybos procesų valdymo komandoje, nekilnojamojo turto plėtros įmonėje.

Rekomenduočiau Gimnaziją!

Ieškančiam mūsų mokykla buvo ir biblioteka, ir laboratorija.

Gal mažesnis kiekis mokinių, gal jaukios erdvės, gal mokytojų atsidavimas, bet visad jausdavaus, kad pagalba yra šalia, vos prireikus.

Tam tikras Hario Poterio kambario iki pareikalavimo jausmas. Norintiems priemonių visad kažkaip atsirasdavo.

Gimnazija suteikė ne tik puikių tiksliųjų mokslų kompetencijų (matematikos pamokos lydi skaičiuojant ir šiandien), bet ir neformalių gebėjimų. Nemaža dalis manęs atsirado spektakliuose ar dainuojant su ansambliu. Tai buvo ne ką mažiau svarbus pamatas dirbant ir mokantis.

Mokslus  gimnazijoje pradėjau vertinti tik studijuodamas ir dirbdamas. Labai daug dalykų atsikartojo kaip aidas per įvairias veiklas. Tai kas buvo užrašyta ant lentos ar mokytojų pasakyta.

Pagrindinis patarimas: sugerkit viską, ką Gimnazija gali duoti. Nuo tinklinio kamuolių iki senų fizikos uždavinynų, nuo aktų salės užkuliusių iki sunkiai įgirdimų anglų klausymų.

Pasiimkit viską ką gali duoti ši vieta. Tai bus Jūsų ginklai einant užkariauti pasaulį!!!

covid svarbi info