Praėjusį penktadienį, kovo 5-ąją, kartu su Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos savanore iš Sakartvelo - Tamo Kakriashvili vyko labai linksmas renginys -viktorina „Let's get quizzicle". Šis trumpas ir be galo nuotaikingas renginukas buvo skirtas mokiniams, kurie siekia tobulinti anglų kalbą, gilinti bendras žinias kiek kitokiu, linksmesniu būdu, bei paįvairinti nuobodų karantiną namuose. Iš matytų šypsenų ir skleidžiamų emocijų galima teigti, kad surengti viktoriną pasisekė iš pirmo karto, tad jau laukiame jūsų aktyvumo ir planuojame tolimesnius renginius kartu su mūsų savanore Tamo, mokytoja Odeta Pučinskiene ir jos kuruojamais savanoriais mokiniais.

Gimnazijos informacija.

 

foto gal

 e dienynas

aktuali info

covid svarbi info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas