Swedbank iniciatyva  š.m sausio 21 d. vyko didžiausia nuotolinė pamoka „Mokonomika“, kurioje dalyvavo ir mūsų gimnazistai.

Kuo ypatingas šis renginys? Pirmiausia tuo, kad jame galėjo dalyvauti visi norintys Lietuvos moksleiviai, jų tėveliai,  mokytojai. Pamoka pritraukė ketvirtį milijono žiūrovų (225000 ).  Pamokoje buvo aptariamos tikrai aktualios temos: daugiau nei 20 mokytojų, ekspertų, kitų gerai visiems pažįstamų žmonių pasakojo apie tvarumą, kūrybą, finansinį raštingumą, ekonommiką, pilietiškumą. Manau, visiems buvo įdomu išgirsti patarimų , kaip susidraugauti su pinigus nešančiais aitvarais, kaip taupyti, kodėl dalį pinigų protinga investuoti, apie ateities profesijas, savanorystę ir dar daug kitų gerų dalykų. Pamokos metu buvo gaima pateikti klausimus, į kuriuos renginio metu buvo atsakoma. Puiki, nuotaiką pakelianti atmosfera vyravo viso renginio metu: džiugino trys linksmi vedėjai Rolandas Mackevičius ir du jo žavūs padėjėjai Fausta ir Rokas,  į pamokas kvietė skambutis, o pertraukų metu vyko linksmi užsiėmimai.

„Mokonomikos“ pamoka prisideda prie UNICEF ir UNESCO rengiamos „Didžiausios pamokos pasaulyje“, kurios tikslas kurti inovatyvias švietimo priemones, įgyvendinant Jungtinių Tautų darnaus vystymosi tikslus.

anglų k.mokytoja
Virginija Gustainienė

foto gal

 e dienynas

aktuali info

covid svarbi info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas