SVARBU! UGDYMAS KARANTINO METU

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija užtikrinant sklandų ugdymo proceso vykdymą nuo 2020 m. lapkričio 9 d. pradeda taikyti mišriojo mokymo būdą.

Mišrusis mokymas – tai nuosekliai derinamas kasdienis kontaktinis (50 proc.) ir nuotolinis (50 proc.) mokymosi būdai (viena savaitė kasdienis kontaktinis ugdymas, kita savaitė – nuotolinis ugdymas).

Numatomas toks grafikas (iki Kalėdinių atostogų):

Lapkričio 9–13 d.                      1–4 gimnazijos klasių mokiniai mokosi įprastu būdu;

Lapkričio 16–20 d.                    1–2 gimnazijos klasių mokiniams kontaktiniu būdu;
                                                  3–4 gimnazijos klasių mokiniams nuotoliniu būdu;

Lapkričio 23–27 d.                    1–2 gimnazijos klasių mokiniams nuotoliniu būdu;
                                                  3–4 gimnazijos klasių mokiniams kontaktiniu būdu;

Lapkričio 30–gruodžio 4 d.        1–2 gimnazijos klasių mokiniams kontaktiniu būdu;
                                                  3–4 gimnazijos klasių mokiniams nuotoliniu būdu;

Gruodžio 7–11 d.                      1–2 gimnazijos klasių mokiniams nuotoliniu būdu;
                                                  3–4 gimnazijos klasių mokiniams kontaktiniu būdu;

Gruodžio 14–18 d.                    1–2 gimnazijos klasių mokiniams kontaktiniu būdu;
                                                  3–4 gimnazijos klasių mokiniams nuotoliniu būdu;

Šiuo laikotarpiu bus atsižvelgta į epidemiologinę situaciją šalyje ir savivaldybėje ir ugdymo procesas bus koreguojamas. Pagerėjus situacijai bus atnaujintas įprastas ugdymo procesas arba pablogėjus situacijai bus vykdomas 100 proc. nuotolinis ugdymas.

Neformalus vaikų švietimas

Nuo 2020 m. lapkričio 9 d.  neformalusis vaikų švietimas  gimnazijoje  vyks nuotoliniu būdu, išskyrus tuos atvejus, kai mokytojas (a)  dirba su vienu mokiniu arba 5 mokinių grupe, kai mokiniams  užtikrinama 10m2 vienam besimokančiam.

Neformaliojo švietimo užsiėmimai gali būti organizuojami lauke.

Vykdant neformaliojo švietimo užsiėmimus kasdieniu kontaktiniu būdu, turi  būti laikomasi saugaus atstumo ir kitų būtinų sveikatos saugos ir higienos sąlygų.

P. S. Gimnaziją lankyti gali tik sveiki mokiniai. Į gimnaziją draudžiama atvykti mokiniams, kuriems privaloma izoliacija ar pasireiškia karščiavimas (37,3 ºC ir daugiau), ar ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų, kitų užkrečiamų ligų požymiai (pvz., sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.).

Būkite saugūs, sveiki ir atsakingi.

Gimnazijos administracija

covid svarbi info