Artėjant Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui 2020 m. kovo 3 d. gimnazijoje vyko pilietiškumo pamoka, kurią pravedė Lietuvos Respublikos Seimo narys Paulius Saudargas ir jo padėjėja Goda Krukauskienė, knygos ir dokumentinio filmo „Kalinio riba“ autoriai. Svečiai pristatė naują knygą ir parodė trumpametražinį dokumentinį filmą, kuriame savo išgyvenimais dalijasi žymūs disidentai: kardinolas Sigitas Tamkevičius, Nijolė Sadūnaitė, poetas Algirdas Patackas, Petras Plumpa ir kiti. Autoriai pasakojo, kad knygoje susijungia daugybė autentiškų Gulagą išgyvenusių žmonių istorijų su šiuolaikinio mokslo įžvalgomis.

Po knygos pristatymo mokiniai atsakinėjo į istorinius klausimus. Teisingai atsakiusiems buvo padovanotos knygos „Kalinio riba“.

Gimnazijos informacija

foto gal

 e dienynas

aktuali info

covid svarbi info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas