Sausio 7 d. gimnazijoje lankėsi mūsų buvęs mokinys Mantas Petrošius. Džiugu, kai baigę gimnaziją mokiniai noriai sugrįžta ir dalinasi savo sėkmės istorijomis. Mantas – vienas iš jų.

2015m baigęs Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnaziją, Mantas įstojo į Vilniaus Gedimino technikos universitetą studijuoti termoinžineriją. Būdamas ketvirtame kurse, Mantas pasinaudojo VGTU siūloma galimybe dvigubo diplomo srityje, kai galima įgyti ir VGTU, ir užsienio, šiuo atveju Suomijos, universiteto diplomą. Išvykęs į šią Skandinavijos šalį, mokėsi ir apsigynė ten energetikos bakalauro laipsnį. Ten atliko ir praktiką. Grįžęs į Lietuvą, Mantas užbaigė bakalauro studijas VGTU, na o 2019 m rugpjūty įstojo į Stokholmo Karališkąjį Technologijos universitetą energetikos (sustainable energy) magistro studijas.

Susitikęs su dabartiniais gimnazistais, Mantas dalinosi savo patirtimi, patarimais, kaip išgyventi valstybinių brandos egzaminų sesiją, kvietė visus aktyviai dalyvauti socialiniame gyvenime. Buvęs gimnazistas džiaugėsi galėdamas apsilankyti savo mokykloje, pabendrauti su dabartiniais abiturientais.

Gimnazijos informacija

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas