Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos  sveikatingumo projekto „Gyvenk sveikai  9“ dalyviai  gruodžio 11 d. popietę išvyko į Birštoną. Šioje išvykoje gimnazistai   ne tik sveikatinosi,  bet ir domėjosi Birštono miesto istorija, ekologija.

Atvykusių į Birštoną gimnazistų, sutartoje vietoje, laukė kalėdiškai papuoštas elektromobilis.

Vakarėjančiame mieste  kalėdinėmis lemputėmis šviečiantis elektromobilis, o jo viduje skambanti kalėdinė muzika, projekto dalyvius užkrėtė šventiška nuotaika.

Gimnazistai su automobiliu apvažiavo Birštoną, apsilankė Vytautas mineral SPA, kur apžiūrėjo įspūdingą skaityklą, susipažino su šiame SPA teikiamomis sveikatinimosi procedūromis, užsuko į Birštono muziejų, kur apžiūrėjo šiuo metu veikiančias parodas, plačiau susipažino su miesto istorija.

Po to projekto dalyviai vyko į sanatorijos „ Eglė“ baseino- pirčių kompleksą. Čia mokiniai plaukiojo baseine, lankėsi pirtyse ir kitose sveikatinimosi procedūrose.

Projekto dalyviai puikiai ir naudingai praleido laisvalaikį, patyrė naujų įspūdžių, stiprino sveikatą, gilino bendravimo įgūdžius. Su puikia nuotaika, gerai pailsėję grįžo į namus.

Išvyka organizuota įgyvendinant sveikatingumo projekto „Gyvenk sveikai 9|“programą, kurią finansuoja Kazlų Rūdos savivaldybė visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis.

Projekto vadovės