Kiekvienais metais, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija, kaip padėką labai gerai besimokantiems, gerai lankantiems gimnaziją, aktyviems įvairiose veiklose, konkursų, olimpiadų prizininkams, organizuoja paskatinamąją kelionę.

Šiais metais gimnazistai vyko į Kauną, kur dalyvavo dviejose edukacijose: istorinėje edukacijoje „Pabėgimas iš IX forto“ ir meninėje edukacijoje „Ebru menas“.

Pirmoje edukacijoje mokiniams išsamiai buvo pristatyta 1943 m., IX forte  įvykusi 64 kalinių pabėgimo istorija, apžvelgta tuometinė Lietuvos istorinė situacija, holokaustas.

Gavę užduotį pabėgti iš IX forto, gimnazistai aptarė įvairius pabėgimo variantus, išsirinko geriausią ir sėkmingai pabėgo.

Sėkmingai pabėgę ir IX forto gimnazistai vyko į meninę edukaciją „Ebru menas“.

Ebru menas - tapyba ant vandens, kildinama iš Senovės Kinijos, kur buvo laikoma slaptu žynių mokslu. Vėliau šis menas išplito po visą pasaulį.

Mokiniai susipažino su tapymo ant vandens technika, patys tapė. Tai atpalaiduojanti, poilsio, savęs pažinimo priemonė, skatinti  kūrybiškumą, savarankiškumą, pasitikėjimo savimi jausmą, ugdanti atsakingumą, stiprinanti bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius.

Gimnazijos informacija