Šių metų lapkričio 13 dieną, pirmą kartą Marijampolėje startavo verslo idėjų konkursas, kurį organizavo VšĮ „Lietuvos Junior Achievement“ kartu su Marijampolės  Sūduvos gimnazija. Šiame konkurse savo verslo idėją pristatė IVa gimnazijos klasės mokinys Julius Bieliauskas. Juliaus idėja buvo pavadinta „Kas aš esu?“, tai   internetinio puslapio sukūrimas,  inovatyvus būdas pristatyti savo veiklą, išreklamuoti savo produktą ir per dvi minutes sukurti neišdildomą įspūdį. Ir Juliui pavyko, jis tarp I-IV gimnazijos  klasių moksleivių  tapo  nugalėtoju ir gavo nominaciją už  „Profesionaliausios idėjos pristatymą“.

Aš Jurgita Tiškevičienė, kaip jo ekonomikos ir verslumo mokytoja labai džiaugiuosi šiuo jo laimėjimu, nors tai tik buvo  akimirka, tačiau aš žinau, jog tai Juliaus kokių ketverių metų nuolatinio darbo, ieškojimo, savęs tobulinimo rezultatas. Linkiu, kad ir ateityje jį lydėtų ne tik puikios, originalios, bet ir pelningos idėjos, nes jis to vertas.

Ekonomikos ir verslumo mokytoja JurgitaTiškevičienė

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas