Lapkričio 9 dieną mūsų gimnazijos mokiniai lankėsi Druskininkuose. Kelionę organizavo du projektai: Socializacijos projektas „Atrask save 3“ ir „Gabių bei talentingų vaikų“.

Nors diena pasitaikė apniukusi, bet didelė mūsų komanda iš 1b ir 3b klasių mokinių , su gera nuotaika pajudėjome iš Kazlų Rūdos.

Druskininkai-druskos ir mineralinio vandens miestas, todėl pirmas mūsų sustojimas Druskos pamokėlė su skambiu šūkiu-sūru iki saldumo! Mūsų gausią grupę pasitiko nuostabūs žmonės- Aušra ir Tauras Česnulevičiai. Menininkai ir kūrėjai supažindino visus su galimybėmis kurti pasitelkiant druską. Jaukiai spragsint židinio liepsnai vaikai iš druskos tešlos gamino pačius įvairiausius, kiek tik leidžia jų fantazija daiktus kas žvakidę, kas dirbinį papuošiantį namus, o kas tiesiog šiaip leido prasiveržti kūrybiškumui-visi jų nulipdyti dirbiniai buvo „iškepti“ krosnyje. Kita užduotis buvo iš druskos luito kaltų pagalba išskaptuoti dirbinius, čia jau prireikė ne tik kūrybinių fantazijų, bet ir fizinės jėgos. Pačioje pabaigoje surengėme parodėlę, buvome apdovanoti smulkiomis dovanėlėmis ir iškeliavome į artimesnę pažintį su Druskininkais.

Kita mūsų stotelė įmonė „Romnesa“, kurioje mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje „Šakočio kelias iki mūsų stalo“. Visi draugiškai kepėme šakotį malkomis kūrenamoje krosnyje, vaišinomės arbata, pamatėm didžiausią šakotį ir rakandus nuo seniausių laikų, kurių prireikdavo gaminant šiuos konditerinius stebuklus. Pilni įspūdžių grįžome į namus.

Projektų vadovai

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas