Lapkričio 15 dieną mūsų gimnazijoje kaip ir kasmet vyko Tarptautinės Tolerancijos dienos paminėjimas.

Šiais metais Tolerancijos dienos simboliu pasirinktas švyturys.

Gimnazistai tądien vadovaujami dailės ir technologijų mokytojo Vyto Apučio gamino Švyturį, taip pat istorijos mokytoja Neringa Matusevičienė istorijos pamokose palietė skaudžias netolerancijos, neapykantos rasinėms, tautinėms mažumoms temas, holokaustą.

Mokiniai diskutavo šiomis aktualiomis temomis, kiekvienas rašė-kas jam yra Tolerancija- ir tuos lapelius kartu su mokytoja ir socialine pedagoge Ineta Pekneriene pritvirtino prie Švyturio kaip spindulius, kuriais nužymimas kelias į tolerantiškesnę visuomenę. Taip pat per pamokas lankstė laivelius, kurie simbolizuoja pačius įvairiausius žmonių sluoksnius, religijas , rases, įvairias mažumas, kurios plaukia prie tolerancijos švyturio.

Į šios dienos veiklas mes įtraukėme ir mokykloje savanoriaujančias merginas iš Ukrainos ir Sakartvelo, kurios labai aktyviai įsijungė į pokalbius, diskusijas ir kitas veiklas.

Istorijos mokytoja Neringa Matusevičienė

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas