Lapkričio 20 dieną mūsų gimnazijoje šurmuliavo tikri istorijos mylėtojai. Jau tradicine tapusioje viktorinoje „Ką žinau apie Lietuvos kariuomenę?“ varžėsi ne tik mūsų mokyklos 1-2 klasių gimnazistai, bet ir svečiai iš Plutiškių gimnazijos. Taip paminėjome artėjančią Lietuvos kariuomenės dieną.

Per tris protmūšio principu organizuotus turus mokiniai turėjo atsakyti į pačius įvairiausius klausimus- žinoti ne tik partizanų organizacinę struktūrą, bet ir aukščiausią šiandien kariuomenės laipsnį, atpažinti mūšius, analizuoti iliustracijas ir žemėlapius.

Turėjo parengti savo komandų prisistatymus, varžytis atskirai kapitonų užduotyje ir spręsti komandinius kryžiažodžius.

Mokiniai labai aktyviai dalyvavo, kėlė savo komandinę dvasią skanduotėmis.

Visos komandos buvo apdovanotos padėkos raštais ir saldžiais prizais.

Šauniausio kapitono laurus nuskynė 1a klasės kapitonas.

Trečioji vieta atiteko 1b klasei, antroji 2b klasei, na, o nugalėtojais tapo mūsų svečiai iš Plutiškių gimnazijos.

Nuoširdus ačiū visoms komandoms, mokytojoms, sąžiningai dirbusiai 3-iokų komisijai.

Istorijos mokytoja Neringa Matusevičienė

foto gal

 e dienynas

aktuali info

covid svarbi info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas