Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos mokiniai naudojasi kultūros paso teikiamomis galimybėmis ir dalyvauja kultūriniuose, meniniuose, edukaciniuose renginiuose.

Spalio 29 d. 16 –ka 2a ir 4a klasių mokinių , lydimi mokytojos Virginijos, Gustainienės ir 16 –ka 3a klasės mokinių kartu su klasės vadove Audrone Simanavičiene Marijampolės kultūros centre žiūrėjo roko operą,, Priesaika“.

Šios operos siužetas, tai istorija apie Partizanus, kurie pokario metais paliko savo gimtuosius namus ir pasitraukė į mišką, kad ten galėtų kovoti už tai kas brangiausia.

Šiam projektui specialiai sukurta originali muzika ir dainos, atliekamos gyvai. Operos dalyviai - patriotinio roko grupė ,,Thundertale“, Liudas Mikalauskas ( bosas ), Egidijus Bavikinas ( tenoras ), Sandra Lebrikaitė (sopranas ). Roko opera – tai naujas patriotizmo gūsis Lietuvos muzikos padangėje, bendram kūrybiniam darbui apjungiantis ir roko muzikantus ir garsius operos solistus. Ši istorija apie Partizanus, kurie pokario metais paliko savo gimtuosius namus ir pasitraukė į mišką, kad ten galėtų kovoti už tai kas brangiausia.

Audronė Simanavičienė
Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos biologijos mokytoja metodininkė
 

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas