Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos pirmų klasių mokiniai (tikslinė grupė, atrinkta atsitiktiniu būdu)dalyvauja moksliniame tyrime „Tikslų laboratorija“ .

Tyrimą organizuoja Kauno technologijos universiteto tyrėjų komanda.

Tyrimas bus vykdomas 2019/2020 ir 2020/2021 m.m. , du kartus per mokslo metus. Šiuo tyrimu siekiama išsiaiškinti, kaip Lietuvos gimnazijose besimokančių paauglių asmeninės savybės , gebėjimai ir patirtys lemia tikslų formavimąsi. Taip pat siekiama įvertinti socio-ekonominės ir kultūrinės aplinkos , santykių su bendraamžiais , tėvais, mokytojais reikšmę paauglių tikslams.

Pirmas tyrimas vyks 2019 m. lapkričio 7 d. Tyrimas atliekamas gimnazijoje, dalyviams užpildant elektroninę anketą.

Gimnazijos informacija

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas