Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos sveikatingumo projekto „Gyvenk sveikai 9 dalyviai“, supranta, kad fizinis aktyvumas ypač naudingas žmogaus sveikatai  ir yra vienas iš sveikos gyvensenos veiksnių.

Todėl,  projekto dalyviai noriai dalyvauja įvairiose fizinio aktyvumo veiklose. Viena  mėgstamiausių veiklų – dviračių žygis. Šia veikla kasmet pradedame projekto programą Birštone, Žvėrinčiaus take.

Šiais metais sveikatinimo užsiėmimo metu  gimnazistai netik važinėjosi dviračiais, bet kvėpavo ypač sveiku “jūrinio efekto“ oru,   vieninteliame Lietuvoje mineralinio vandens garinimo statinyje „Druskupis“. Kartu klausėsi  sveikatingumo paskaitos , kurią vedė lektorė Vilija Rutkauskienė.

Projekto dalyviai sveikatinosi  „Kneipo take“, apsilankė mineralinio  vandens paviljone „ Birutės vila“.

Aktyviai praleidę laiką, gimnazistai, grožėdamiesi, nuo Nemuno krantų atsiveriančiais, nuostabiais gamtos vaizdais, vaišinosi kibinais, vaisiais, gėrė žolelių  arbatą ir dalijosi įspūdžiais apie  įvykusią projekto veiklą.

Projekto dalyviai

 

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas