Š.m. spalio 24 d. 42 1-4 klasių gimnazistai vyko į didžiausią Lietuvoje karjeros renginį STUDFESTAS 2019, kuris truko visą dieną ir vyko Kauno Žalgirio arenoje. Patarimais, savo sėkmės istorijomis, patitrtimi dalinosi Rytis Jurkėnas, edukacinių bendrovių „Kalba“ kūrėjas, profesionalus karjeros konsultantas, Studfesto ambasadorius, Mantas Stonkus, televizijos laidų vedėjas, aktorius bei komikas, Eugenijus Lastauskas, Lietuvos kariuomenės karininkas, pulkininkas leitenantas, Radistai, didžėjai, prodiuseriai, renginių organizatoriai ir vedėjai, Simona Pajaujienė, LSU docentė, sveikatingumo trenerė-ekspertė, sveikatingumo programų koordinatorė, Martynas Prievelis, VDU absolventas bei vienos didžiausių Lietuvos energetitkos sektoriaus įmonių ESO pokyčių vadovas ir daugelis kitų jaunų, pasiekusių savo tikslą žmonių.

Renginio pertrauklų metu koncertavo X faktoriaus dalyviai- Alen Chicco+Silvestras, Milda, Kristina, Anturri,“ Good time boys‘, na o pasibaigus pristatymams vyko šauni Radistų diskoteka.

Gimnazijos informacija

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas