Gimnazistai - šventės ambasadoriaiSpalio 4 d. į gimnaziją visi suskubėjome su gėlėmis, šokoladais, skania kava, nuoširdžiais palinkėjimais ir padėkomis. Suskubome pasveikinti mūsų mylimus mokytojus. Šią dieną jie galėjo atsikvėpti ir pailsėti, kadangi pamokas vedė ketvirtokai, tai mėgavosi jiems skirtu renginiu ir aptarinėjo hole pasitikusią staigmeną- mokinių pieštus  mylimiausių mokytojų portretus.

Puiki pirmokų ir antrokių komanda iš pat ryto susirinko į mokyklinį autobusą ir išvažiavo. Jie dalyvavo socializacijos projekto „Po savo namų stogu“  akcijoje „Prisimenu, sveikinu, džiaugiamės“, kad su gėlėmis, su gražiomis atvirutėmis pasveikintų buvusius mūsų gimnazijos mokytojus. Mes beldėmės į daugybės mokytojų duris, sveikinome juos su mokytojų diena ir parodėme, kad tikrai jų neužmiršome, kad mums trūksta jų. Pasitiko mus su plačiomis šypsenomis, su ašaromis akyse ir skaniomis vaišėmis. Buvo be galo gera bendrauti su šiais šiltais žmonėmis, matyti jų šypsenas ir džiaugsmą, kad mes juos aplankėme, skaityti jiems šiltus sveikinimus, po kurių beveik kiekvienas mokytojas nubraukė laimės ašarą. Labai gaila, kad kai kurių neradome namuose ir negalėjome pasveikinti žodžiu, pabendrauti, tačiau palikome atvirukus ir gėles pašto dėžutėse.

Aš labai tikiuosi, jog toks renginys vyks kiekvienais metais, nes šie nuostabūs žmonės mūsų lauks sugrįžtančių.

Rugilė Jurgelaitytė, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos IIb klasė

 

GimnazistaiGimnazistai sveikina geografijos mokytoją V. BudrienęGimnazistai sveikina istorijos mokytoją A. LelešiųGimnazistai sveikina lietuvių kalbos ir literatūros mokytoją  A. MėdžiūtęGimnazistai sveikina matematikos mokytoją V. NavickienęLietuvių kalbos ir literatūros mokytoja I. MėdžiuvienėMatematikos mokytoja A. GudelevičienėRusų kalbos mokytoja I. Vaišnorienė

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas