Spalio 10 dieną, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje vyko sveikatingumo akcija „Košių diena“. Akcijos tikslas - stiprinti sveikos gyvensenos įgūdžius.

Košės yra turtingos skaidulinių medžiagų, kurios turi įtakos darniai virškinimo trakto veiklai. Skaidulinės medžiagos gerina žarnyno peristaltiką, šalinimą, saugo nuo vidurių užkietėjimo ir kitų virškinimo trakto ligų.  Grūduose gausu vitaminų PP, E, B grupės, mineralų magnio, kalio, kalcio, geležies, cinko, seleno. Daugiausiai kruopose yra angliavandenių, tačiau jose yra ir riebalų bei baltymų.

Dalyvavo pirmų gimnazijos klasių mokiniai, penktos pamokos metu. Akciją pradėjome linksma mankšta su kamuoliais sporto salėje, vėliau kiekviena klasė pasistiprino grikių ir avižinių dribsnių košėmis.

Gimnazijos informacija

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas