Spalio 4d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje mokiniai šventė mokytojų dieną. Dvyliktokai leido mokytojams atsipalaiduoti ir visai dienai grįžti į mokyklos suolus, pasijausti vėl mokiniais, kai nerūpestingai bėgo dienos. Pravedus teatro, šokio, dailės, pasaulio pažinimo, psichologijos pamokas, tikrintos mokytojų kompetencijos egzamine.  O tuo tarpu.... gimnazijoje vadovavo patys dvyliktokai. Mokyklos vyriausieji vedė pamokas ir mokiniams, tik kitaip, kam teko paplušėti  netikėtam žinių patikrinime, o kam šokti lietuvių kalbos pamokoje.

Deja, nebuvo apsieita ir direktorės kabineto durų varstymo, kai griežtieji mokytojai mokinius drausmino ir fiksavo pažeidimus pasiaiškinimų lapuose. Dienos pabaigoje buvo džiugu stebėti įgijusius patirties dvyliktokus, mąstančius apie mokytojo kasdienybę, ir mokytojus, kurie po egzamino su šypsenomis veide paliko mokyklos suolus.

Sveikiname mokytojus išlaikiusius egzaminą! O dvyliktokai jums linki lengvų darbo dienų ir sėkmės darbuose!

Karolina Kinkaitė, 4a

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas