K V I E Č I A M E
Kazlų Rūdos savivaldybės mokyklų mokinius
mokytis Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje

2019 m. balandžio 1d. – gegužės 3 d. vyko priėmimo į Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnaziją
I etapas. Priimta 40 prašymų mokytis pirmoje gimnazijos klasėje.
2019 m. birželio 20-28 dieną vyks II priėmimo Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnaziją etapas.

PRIĖMIMO Į KAZLŲ RŪDOS KAZIO GRINIAUS GIMNAZIJĄ
II ETAPAS
SUTARČIŲ PASIRAŠYMAS IR NAUJŲ MOKINIŲ PRIĖMIMAS

Mokymosi sutartys pasirašomas 2019 M. BIRŽELIO 20-28 D. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje.
Asmuo, pageidaujantis mokytis 1-2 gimnazijos klasėje ar atvykęs pasirašyti mokymosi sutartį,  priėmimo komisijai pateikia:
1.nustatytos formos pažymėjimo, apie pagrindinio ugdymo programos pirmos dalies baigimą, originalą;
2.asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
3.vieną nuotrauką 3x4;
4.specialiuosius ugdymosi poreikius įrodančius dokumentus (jų kopijas) teisės aktų nustatyta tvarka.
Asmuo, pageidaujantis mokytis 3 – oje gimnazijos klasėje ar atvykęs pasirašyti mokymosi sutartį, priėmimo komisijai pateikia:
1.pagrindinio ugdymo baigimo  pažymėjimo originalą;
2.asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
3.vieną nuotrauką 3x4;
4.pažymą iš savo mokyklos apie nustatytą užsienio kalbos mokėjimo lygį.

III ETAPAS
MOKINIŲ PRIĖMIMAS Į LAISVAS VIETAS

Nuo 2019 m. rugpjūčio 1d. iki rugpjūčio 30d. vyks mokinių priėmimas į laisvas vietas.
Pastaba. Informacija dėl priėmimo į Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnaziją teikiama
telefonu: 8 343 68029,8 343 95139 ,
elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba atvykus į gimnaziją
________________________________________________________________