Kovo 22d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos mokiniai turėjo galimybę susitikti Kaišiadorių Algirdo Brazausko organizuotame susitikime su Lietuvos prezidentų vardais pavadintų gimnazijų atstovais. Puikiai pasiruošę kaišiadoriečiai mums surengė ekskursiją po savo gimnaziją, papasakojo apie savo vykdomas veiklas, surengė protmūšį (jame mūsų  komanda laimėjo 1 vietą), krepšinio turnyrą ir gimnazijų mokinių savivaldų pirmininkų ir prezidentų susitikimą, kuriame aptarėme bendradarbiavimo galimybes, suplanavome sekantį susitikimą. Mūsų gimnazijos atstovai grįžo ne tik su džiugia nuotaika ir dovanomis, bet ir pasisėmę naujų idėjų, išsikėlę naujų tikslų.

Dėkojame Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos direktorei, sudariusiai galimybes vykti į Lietuvos prezidentų vardais pavadintų gimnazijų susitikimą.

Mokinių taryba

foto gal

 e dienynas

aktuali info

covid svarbi info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas