Kovo 20d. 1b, 1c klasių mokiniai ir jų klasių vadovės lankėsi Kauno Žalgirio arenoje, kurioje kartu su dešimt tūkstančių moksleivių stebėjo geriausias (ever) pamokas.

O šios dienos tvarkaraštis buvo toks:

1.    Biologija su Andriumi Tapinu ir Zoltan Horkai,
2.    Lietuvių kalba su Adrija Čepaite ir Loreta Vaicekauskiene,
3.    Verslumas su Daliumi Misiūnu ir Donatu Vasiliausku,
4.    Karjera su Indre Stonkuviene , Laura Aleksandravičė ir Arnu Mazėčiu,
5.    Matematika su Vytautu Miežiu,
6.    Fizinis su Benediktu Vanagu, Džiugu Martinkėnu ir Laura Baltkojyte ir Dainiumi Adomaičiu
7.    Geografija su Vytaru Radzevičiumi ir Martynu Starkumi,
8.    Kūrybiškumas ir muzikos improvizacija su Vidu Bareikiu ir 8kambariu.

Prieš visas šias pamokas buvo paskelbtas mokytojas, kurį mokiniai išrinko kaip „kiečiausią mokytoją“ – Kauno Saulės gimnazijos kūno kultūros mokytoją Tadą Žiuką.

    Na, o dabar norėčiau daugiau pakalbėti apie pamokų turinį:

•    Biologijoje Andrius Tapinas supažindino mokinius su Zoltan Horkai, „vilkų užkalbėtoju“ ir papasakojo viską, kad yra įdomiausia apie vilkus.

•    Per lietuvių kalbą Adrija Čepaitė kalbėjo apie mokėjimą naudotis ne tik žodžiais, bet ir gestais, žvilgsniais, ir kad kartais klausytis ką sako žmogus yra svarbiau nei kalbėti. Loreta Vaicekauskienė paaiškino slengų neigiamas ir teigiamas puses, kaip ir žodžių trumpinimus kaip nk (nieko), nzn (nežinau) ir kt.

•    Verslumo pamokoje Dalius Misiūnas išdėstė, kas yra svarbiausia kuriant verslą, o Donatas Vasiliauskas davė pavyzdžių žmonių, kurie pradeda verslą nuo mokyklos suolo.

•    Karjeros pamokoje Indrė Stonkuvienė, Laura Aleksadravičė ir Arnas Mažėtis atsakė į klausimus, susijusius su „influencerio“ (t.y. žinomas asmuo turintis įtaką savo sekėjams), darbu.

•    Matematikoje Vytautas Miežys bandė parodyti, kad matematika – tai vienas malonumas.

•    Kūno kultūros pamokoje Benediktas Vanagas kalbėjo apie savo patirtį ir karjerą, Dainius Adomaitis kalbėjo apie savo trenerio profesiją, o Džiugas Martinkėnas ir Laura Baltkojytė papasakojo apie neįprastą darbą – kompiuterinių žaidimų žaidėją.

•    Geografijoje Vytaras Radzevičius ir Martynas Starkus pasidalino pačiais bjauriausiais ir unikaliausiais patiekalais, atsakė į klausimus, kuriuos jiems dažniausiai užduoda sutikę žmonės, taip pat pasidalino keliomis įdomiomis istorijomis.

•    Kūrybiškumo ir muzikos improvizacijos pamokoje Vidas Bareikis kalbėjo apie savo svajonės siekimą, jo pirmojo albumo „Panda“ populiarumą. Taip pat kartu dainavome jo žinomiausias dainas, ir kai į sceną atėjo 8 kambarys, pirmieji išgirdome neseniai išleistą dainą „ežero dugne“.

1b klasės mokiniai po šio renginio sakė:

„Geriausios ever pamokų dienos metu gavome daug puikių patarimų bei puikiai praleidome laiką.

Sužinojome priežastis kodėl reikia mokytis matematikos, sužinojome apie influencerių darbą, taip pat apie vyrą kuris gali prisijaukinti vilkus, puikiai leidome laiką pertraukų metu kartu su radistais, aišku gaila, kad nepavyko gauti marškinėlių, manau kitais metais pavyks, tačiau laikas buvo praleistas labai turiningai!“

„Geriausia ever pamokų diena buvo SUPER! Sužinojau daug naujų dalykų, kaip pvz: kaip prisiaukinti vilką! Ar kada pagalvojot ar tai įmanoma? Pasirodo įmanoma!Vidas Bareikis parodė jog jis yra žmogus orkestras! Tobula nuotaika su radistais!

O Indrė Stonkuvienė buvo asmenukės meistrė.

Pamoka praleista puikiai ir prasmingai!“

„Puikiai ir turiningai praleista diena, pasisėmėme naujų idėjų ir motyvacijos siekti savo tikslų bei mokytis, supratome kaip svarbu yra pamokose jaustis smagiai.“

Eivilė Klimaitė, 1b klasės mokinė

foto gal

 e dienynas

aktuali info

covid svarbi info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas