Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos biblioteka kovo 25- balandžio 2 dienomis dalyvavo Tarptautiniame mokyklų bibliotekų projekte „ Baltų literatūros savaitė – Baltu literatūras nedela“. Projektas buvo vykdomas Tarptautinės vaikų knygos dienos išvakarėse.

Savaitę Lietuvos mokyklų bibliotekos, įsijungusios į šį projektą organizavo renginius, kviečiančius pažinti Latvijos kultūrą, istoriją, literatūrą. Latvijos mokyklos organizavo renginius skirtus Lietuvos kultūrai, istorijai pažinti.

Kazio Griniaus gimnazijos bibliotekoje buvo paruošta paroda“ Veseliga, Latvija!“

 ( Sveika, Latvija!)

2 klasių mokiniai per geografijos pamokas pristatė paruoštas  skaidres „Uzzinasim Latviju“ ( Pažinkime Latviją). Mokiniai plačiau susipažino su mūsų kaimynine šalimi.

Per etikos pamokas vyko diskusija „Latviai- braliukai:  kaimyninių tautų kultūriniai panašumai ir skirtumai“ . Mokiniai ne tik diskutavo, bet ir  vertė latviškus žodžius į lietuvių kalbą. Ši dalis jiems buvo pati linksmiausia !

Prie projekto vykdymo prisidėjo mokytojos Dalia Petraitienė ir Odeta Pučinkienė . Ačiū joms!

Iš viso projekte dalyvavo 56 mokyklos iš Lietuvos ir Latvijos.

Projekto partneriai: Vytauto Didžiojo universitetas, Latvijos Respublikos ambasada Lietuvoje, Lietuvos Respublikos ambasada Latvijoje, Jonavos savivaldybė.

Danutė Šimienė
Gimnazijos bibliotekos vedėja
 

foto gal

 e dienynas

aktuali info

covid svarbi info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas