PRIIMAMI  PRAŠYMAI  MOKYTIS  KAZLŲ RŪDOS KAZIO GRINIAUS GIMNAZIJOJE

1. Priėmimo tvarka į pirmą - antrą gimnazijos klasę
Asmuo, pageidaujantis mokytis pirmoje – antroje gimnazijos klasėje, gimnazijos direktoriui pateikia:
  • prašymą ir  vieno iš tėvų (globėjų)  raštišką sutikimą; (1 priedas)
  • pirmo pusmečio įvertinimus, su mokyklos antspaudu, mokyklos direktoriaus ir  klasės vadovo parašu.

2. Priėmimo tvarka į trečią gimnazijos klasę

Asmuo, pageidaujantis mokytis trečioje gimnazijos klasėje  gimnazijos direktoriui pateikia:
  • prašymą; (2 priedas)
  • paties mokinio užpildytą individualų ugdymo planą.
3. Priėmimo tvarka į ketvirtą  gimnazijos klasę

Asmuo, pageidaujantis mokytis ketvirtoje gimnazijos klasėje  gimnazijos direktoriui pateikia:
  • prašymą; (2 priedas)
  • įgyto pagrindinio išsilavinimo pažymėjimą (originalą);
  • asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
  • vieną nuotrauką 3x4
  • paties mokinio užpildytą individualų ugdymo planą.

Dokumentai priimami ir registruojami gimnazijos raštinėje   nuo 2019 m. balandžio 1 d. iki gegužės  3 d.
Raštinės darbo laikas nuo 9 – 12 val. ir nuo 13 – 16 val.,  tel.  8 343 68029
Adresas:  Atgimimo g., 1  Kazlų Rūda

II ETAPAS

SUTARČIŲ PASIRAŠYMAS

Mokymosi sutartys pasirašomas 2019 M. BIRŽELIO 20-28 D. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje.
Asmuo, pageidaujantis mokytis 1-2 gimnazijos klasėje, atvykęs pasirašyti mokymosi sutartį, priėmimo komisijai pateikia:
1.nustatytos formos pažymėjimo, apie pagrindinio ugdymo  programos pirmos dalies baigimą, originalą;
2.asmens  tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
3.vieną nuotrauką 3x4;
4.specialiuosius ugdymosi poreikius įrodančius dokumentus (jų kopijas) teisės aktų nustatyta tvarka.

Asmuo, pageidaujantis mokytis 3 – oje  gimnazijos klasėje  atvykęs pasirašyti mokymosi sutartį, priėmimo komisijai pateikia:

1.pagrindinio ugdymo baigimo  pažymėjimo originalą;
2.asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
3.vieną nuotrauką 3x4;
4.pažymą iš savo mokyklos apie nustatytą užsienio kalbos mokėjimo lygį.

III ETAPAS

MOKINIŲ  PRIĖMIMAS  Į  LAISVAS  VIETAS

Nuo 2019 m. rugpjūčio 1d. iki rugpjūčio 30d. vyks mokinių priėmimas į laisvas vietas.
Pastaba.  Informacija dėl priėmimo į Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnaziją teikiama telefonu   8343 95039.

PRAŠYMO FORMA 1 - 2 kl.

PRAŠYMO FORMA 3 - 4 kl.