Š.m. kovo 22 dieną mūsų gimnazijos mišrus ansamblis dalyvavo Respublikiniame vaikų ir jaunimo konkurse „Giesmių giesmelė – 2019“. Konkursas vyko Kaune, VDU „Rasos“ gimnazijoje jau 20 kartą. Konkurse dalyvavo gausus būrys atlikėjų: nuo darželinukų  iki muzikos mokyklų moksleivių (apie 70 atlikėjų).

Labai džiaugiuosi ir didžiuojuosi mūsų ansamblio dainininkais, kurie ne tik daug dirbo ruošdamiesi konkursui, bet ir kantriai visą dieną išlaukė savo eilės. O kūrinius atliko tobulai – ir tai ne tik mano nuomonė, bet ir komisijos.

MES TAPOME LAURETAIS - gegužės 12 dieną dalyvausime antrame ture.

Nuoširdžiai dėkoju gimnazijos direktorei už rūpestį mumis. Labai dėkoju vairuotojui Valentinui už gerumą.

Mokytoja Audronė

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas