2019 m. kovo 15 d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos socializacijos projekto „Atrask save 2“ dalyviai aplankė Lietuvos liaudies buities muziejų ir dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Kai... buvau, jaunimėlin ėjau“. Šio užsiėmimo metu mokiniai sužinojo kada prasideda ir baigiasi gražiausias amžiaus tarpsnis – jaunystė, kaip tampama jaunimo bendruomenės nariu, kaip buvo pramogaujama, žaidėme žaidimus, vaišinomės duona, sūriu ir medumi.

Pakeliui namo užsukome į Maironio lietuvių literatūros muziejų, kur išklausėme trumpo gido pasakojimo apie kunigo, poeto Jono Mačiulio-Maironio gyvenimo detales, vėliau pasiskirstėme į komandas ir su poetu bei jo kūryba susipažinome dalyvaudami edukacinėje programoje „Maironio namų kodas v2.0“ naudodamiesi savo išmaniaisiais telefonais.

Praskaidrinę kasdienybę ir papildę žinių bagažą, supratome kokia graži mūsų praeitis ir papročiai.

Projekto dalyviai

 

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas