Š. m. kovo 9 - 10 dienomis mūsų Kazio Griniaus draugovės skautai – citrinos (geltonas kaklaraištis) dalyvavo Marijampolės krašto stovykloje „Žalios vyšnios 2019“. Tai privaloma stovykla skautams, kurie ruošiasi tampi patyrusiais skautais (vyšninis kaklaraištis). Tai tarsi išbandymų, išmėginimų ir tvirtumo stovykla. Mūsų draugovė šiemet buvo skaitlingiausia (ir šiaip labai faina). Stovykloje buvo brolių ir sesių iš Kybartų, Birštono, Šakių draugovių. Stovyklą organizavo broliai Vyčiai ir Medeinos ir Mildos draugovių vyr. sesės.

Tai buvo įdomus ir geras laikas praleistas kartu. Norime pasidalinti stovyklos įspūdžiais.

 Audronė Pranskevičienė
Kazio Griniaus draugovės draugininkė
 

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas