Žiemos atostogas bepasitinkantys 1-4 kl. gimnazijos mokiniai gruodžio 21 d. surengė daug teigiamų emocijų teikiančias mokinių nominacijas ir kalėdinį karnavalą. Karnavalo metu mokiniai atskleidė savo įvairiapusiškus talentus : teatrinius, muzikinius, šokių. Tam buvo palanki ir pati karnavalo tema - ,,Muzikinė kaukė”. Nuotaikingame bei linksmame muzikiniame šou kiekviena klasė parengė burtų kelių ištrauktą muzikos grupės pasirodymą.

Gimnazijos salėje susirinkusiems žiūrovams buvo galima išvysti ir išgirsti karnavalo dalyvių pirmokų pop muzikos grupę “ABBA”, roko grupę “Imagine dragons”, populiariuosius “One directions” vaikinus ir jų gerbėjas. Antrokai stebino su visiems gerai žinomos grupės pasirodymu “The beatles”, sėkmingiausia merginų muzikos grupe istorijoje “Spice Girls” bei lietuviška merginų muzika “69 danguje”. Trečiokai puikiai įkūnijo legenda tapusią grupę “Queen”, Lietuvoje vieną populiariausių lengvojo roko grupę “Biplan”. Gimnazijos vyriausieji ketvirtokai žiūrovus nukėlė į 2005 metus su grupe “Yva” , į 1973metų „AC\DC“ koncertą bei geros nuotaikos užtaisą garantavo “Tautinis brandas”. Apdovanoję visos gimnazijos bendruomenės išrinktus nominuotus mokinius bei mokytojas ir kūrybingai, atsakingai paruošę kalėdine atmosfera džiuginančius muzikinius pasirodymus jaunuoliai ugdėsi iniciatyvumo, pozityvaus elgesio, socialines kompetencijas. Taip įrodydami, kad esant aktyviems ir kūrybingiems galima suteikti daug džiaugsmo ir sau, ir kitiems.

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas