Šiluma, jaukumas, kalėdinių sausainių kvapas  pasitiko visus atvykusius į šventinį vakarą „Aš tikiu Kalėdų stebuklu“ Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje.

Prieš koncertinę programą projekto „Atrask save 2“ dalyviai, visus vaišino pačių keptais sausainiais, paruoštu kakavos gėrimu. Mėgaudamiesi gardumynais, renginio dalyviai,  apžiūrėjo mokinių kūrybinių darbų parodą „Tapatybė“.

O aktų salėje renginio svečių (miesto gyventojų, mokinių, jų tėvelių, mokytojų) jau laukė koncertinės programos dalyviai.

Gimnazijos mišraus ansamblio, vadovaujamo mokytojos Audronės  Pranskevičienės, vokalinio instrumentinio ansamblio, vadovaujamo mokytojo  Aido Leskausko, šokių kolektyvų, vadovaujamų mokytojos Eglės Simanauskienės, atliekamos dainos ir šokiai, renginio vedėjų  skaitomos eilės užpildė salę kalėdine dvasia, o žiūrovų širdis švelnumu ir gėriu.

Koncertinę programą papuošė ir nuoširdumu užbūrė dainininkės  iš  Kazlų Rūdos kultūros centro „Dainavimo studijos“, mažosios šokėjos iš Bagotosios pagrindinės mokyklos, Rimvydo Žigaičio menų mokyklos mokinių atliekami kūriniai.

Kalėdinis vakaras visiems dovanojo geras emocijas, šviesias mintis ir artėjančių švenčių nuotaiką.

Gražių Šventų Kalėdų, laimingų Naujųjų metų!

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus
gimnazijos bendruomenė.
 

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas