Erasmus+ projektas “Turistų traukos objektai mūsų regione”, kuriame dalyvauja ir Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija jau spėjo įpusėti. Per šį laiką nuveikta išties labai daug: aplankytos trys šalys - Italija, Čekija, Slovakija, gimtojoj šaly aplankyti net 12 objektų, įvyko daug vaizdo konferencijų su kitais projekto dalyviais ir, žinoma, prikauptas didžiulis įspūdžių ir naujų patirčių bagažas.

Todėl, gruodžio penktą dieną, projekto dalyviai gimnazistai kartu su mokytojų pagalba nusprendė suorganizuoti renginį, kurio metu  mokinių artimieji, draugai ir kiti Kazlų Rūdos bendruomenės nariai galėtų labiau susipažinti su šiuo projektu, įvykdytomis veiklomis bei rasti atsakymus į rūpimus klausimus. Projekto pristatymas vyko Kazlų Rūdos viešojoje bibliotekoje, 17:00 valandą. Sulaukėme ne itin gausaus, tačiau tikriausiai labiausiai smalsaujančių žiūrovų būrio. Iš pradžių mokiniai pristatė šio projekto tikslus, uždavinius ir įgyvendintas veiklas. Toliau supažindinome su kelionėmis po Lietuvą, keleto iš jų parodėme mokinių kurtus filmukus. Tikriausiai visų laukiamiausia renginio dalis buvo kelionių svetur įspūdžiai, kuriais mokiniai noriai pasidalino ir dėka mūsų komandos filmukų kūrėjų, galėjome vaizdiškai perteikti visas aplankytas vietas ir pamatytus vaizdus. Šypsenos nedingo ne tik nuo projekto dalyvių veidų bežiūrint šiuos filmukus, prisiminus  patirtus nuotykius, bet ir nuo žiūrovų.  Viską pristačius, mokytoja sumanė patikrinti klausytojų atidumą ir surengė jiems greitą ir nuotaikingą viktoriną apie informaciją, kurią jie išgirdo renginio metu.

Taigi, džiugu, jog turėjome galimybę kalbėti apie šį projektą viešai ir plėsti kazlųrūdiečių akiratį. Kol kas, minčių, jog projektas eina į pabaigą neįsileidžia nei vienas projekto dalyvis, o su nekantrumu laukia ir pamažu ruošiasi paskutiniajam šio projekto etapui- visų projekte dalyvavusių šalių vizitui į Lietuvą , kuris vyks gegužės mėnesį.

Projekto dalyvė  Augustė

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas