Šių metų lapkričio 29 dieną, Kazio Griniaus gimnazijos 1-ųjų ir 2-ųjų klasių mokiniai dalyvavo pasaulinės AIDS dienos paminėjime.
Visą renginį vedė 2a klasės mokinė Vaiva Naudžiūnaitė. Iš pradžių mokiniai žiūrėjo trumpą vaizdo įrašą apie ŽIV ir AIDS. Po jo 3 mokiniai – Ugnė Vilčinskaitė, Paulius Turauskas, Eglė Stankevičiūtė pristatė savo skaidres apie narkotikus, alkoholį, rūkymą ir jų sukeliamą žalą mūsų organizmui.

Po mokinių skaidrių pristatymo jų visų laukė 20-ies klausimų viktorina, kurios vertintojai buvo 2a klasės mokiniai: Emilija Šmitaitė, Gabija Skučaitė, Paulius Dembinskas, Kamilė Skučaitė ir Žygimantas Aukštakalnis. 1-ąją vietą užėmė 2c klasė, kuri surinko 16 taškų.
Visos renginyje dalyvavusios klasės, skaidres pristatinėję mokiniai ir komisija buvo apdovanoti saldžiais prizais.

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas