Lapkričio 23 dieną, mes, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos projekto „Nuo teorijos iki praktikos“ dalyviai - mokiniai ir chemijos mokytoja metodininkė Laima Pečiulienė, vėl išvažiavome į Kauno VII fortą, kur toliau gilinome chemijos žinias, atlikdami eksperimentus.

Ten, chemijos laboratorijose, mes sužinojome kaip atlikti įvairius bandymus: kaip iš skysčių pasigaminti auksą, kaip pasidaryti šoklųjį kamuoliuką, netikrą kraują ir cheminį ,,melo detektorių“. Netgi matėme savaiminio degimo reakciją, kurią katalizavo ... vanduo !!!

Buvo labai smagu ir naudinga teorines žinias pritaikyti praktikoje – eksperimentuojant. Eksperimentai buvo įdomesni vienas už kitą. Šios gautos žinios geriau išliks atmintyje, nes viską galėjome liesti, stebėti, jausti.

Didelis AČIŪ mokytojai.

Išvyka organizuota įgyvendinant gabių ir talentingų vaikų ugdymo projektą „Nuo teorijos iki praktikos“ programą , kurią finansuoja Kazlų Rūdos savivaldybės administracija pagal gabių ir talentingų vaikų ugdymo projektų rėmimo programą.

1a kl .mokinė Melita Kučinskaitė

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas