2018-ieji Lietuvai ypatingai svarbūs metai. Lietuvos 100-mečio Metai.

Šalia šios išskirtinai svarbios datos minime ir kitus, ne mažiau svarbius įvykius. Vienas iš jų 100 metų Lietuvos kariuomenei. Lapkričio 23  Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos mokiniai ir paminėjo šią dieną.

Istorijos mokytojos šiai išskirtinei datai paminėti suorganizavo viktoriną

„Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę?“.

Viktorinoje varžėsi 1-3 gimnazijų klasių komandos ir jų kapitonai.

Mokiniai parodė savo išradingus prisistatymus. Vienas kitą papildydami atsakinėjo į klausimus iš įvairių istorinių laikotarpių. Visi klausimai buvo susisieję būtent su kariuomenės tematika. Atskiroje kryžiažodžių rungtyje varžėsi komandų kapitonai.

Šauniausiu kapitonu tapo 1B klasės mokinys Ričardas Janušis savo žiniomis sužavėjęs visų komandų atstovus.

Na, o 1-3 vietą pasidalijo 2B, 2A ir 1C klasės.

Žinios, linksma ir žaisminga atmosfera, naujų dalykų sužinojimas, prizai – visa tai vainikavo Lietuvos kariuomenės 100 metų paminėjimą mūsų gimnazijoje.

Istorijos mokytojos