Įgyvendinant sveikatingumo projektą „Gyvenk sveikai 8“ beiAlkoholio, tabako ir kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimo prevencijos programą, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje lapkričio 13d. buvo organizuotos prevencinės paskaitos gimnazijos mokiniams, jų tėvams, mokytojams.

Paskaitas vedė gydytoja toksikologė Gabija Mikulevičienė.

Mokiniai klausėsi paskaitos ir diskutavo su gydytoja tema „Katė maiše. Psichoaktyvios medžiagos“. Tėvai ir mokytojai buvo pakviesti į paskaitą „Bausti negalima pasigailėti. Kur dėti kablelį?”

Paskaitose buvo kalbama yra psichoaktyvias medžiagas, kokios jų vartojimo priežastys, kaip atpažinti narkotikus vartojantį asmenį, ką tėvai turėtų daryti įtarus jų vaiką vartojant narkotikus, kokias neigiamas ir negrįžtamas pasekmes sukelia psichoaktyvių medžiagų vartojimas organizmui ir socialiniam gyvenimui ir kt.

Bendruomenės nariai ne tik klausė paskaitų, bet ir pateikė klausimų lektorei, diskutavo.

Užsiėmimai organizuoti įgyvendinant sveikatingumo projekto „Gyvenk sveikai 8“ programą , kurią finansuoja Kazlų Rūdos savivaldybės administracija pagal visuomenės sveikatos rėmimo specialiąją programą.

Projekto koordinatorė

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas