Lapkričio 16-oji per pasaulį nuvilnijo kaip Tarptautinė Tolerancijos dieną. Šių metų simbolis - Tolerancijos raktas. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje šią datą ir jos svarbą žmonijos raidai įprasmino ir analizavo gimnazistai istorijos pamokose. Pamokų metu mokytoja su mokiniais aptarė XX a. Lietuvos istorijos faktus taip pat kalbėjo apie tolerancijos reikšmę šių dienų perspektyvoje. Diskusijų metu mokiniai formulavo išvadas, apibendrinimus, ir juos įprasmino užrašydami ant simbolinio raktelio. Visų klasių simbolinius raktelius apjungė gimnazijos raktas, kuris eksponuojamas gimnazijos vestibiulyje. Kiekvienas bendruomenės narys turi galimybę plačiau pažvelgti ir susipažinti su Tolerancijos svarba žmogui, valstybei.

 Raktas – puikiai simbolizuoja kaip svarbu atrakinti žmonių širdis geriems darbams ir siekiams.

Akcijos organizatoriai

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas