Džiugi žinia Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijai – Alvaidas  Laucis, 4c klasės mokinys – respublikinio tapybos darbų konkurso „Rudens natiurmortas 2018“ nugalėtojas!

Respublikinį 5-12 klasių mokinių  tapybos konkursą „Rudens natiurmortas 2018“ organizavo Vilniaus dailės akademija  ir Kauno rajono švietimo centras. Jame dalyvavo 91 mokinys iš įvairių Lietuvos mokyklų.

Alvaidas atstovavo 11-12 klasių mokinių grupei, kurioje buvo 26 atstovai.

Konkursas vyko lapkričio 9 d. Vilniaus dailės akademijoje Kauno fakultete.

Dalyviai  turėjo per  tris valandas nutapyti specialiai jiems pagal sudėtingumą suformuotus natiurmortus.

Nuoširdžiai sveikiname Alvaidą Laucį laimėjus I vietą.

Linkime Alvaidui  kūrybinės sėkmės ir toliau mus džiuginti sukurtais kūrybiniais darbais.

Dėkojame Vytui Apučiui, dailės ir technologijų mokytojui metodininkui,  už mokinių kūrybiškumo bei meninės saviraiškos ugdymą.

Lapkričio 21 d. Kauno rotušėje įvyks konkurso laureatų apdovanojimai ir tapybos darbų parodos atidarymas.

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos administracija