Paskutinį penktadienį prieš ilgai lauktas rudens atostogas gimnazijoje nugriaudėjo tradicija tapęs kasmetinis renginys „Madų šou 2018“.  1-4 klasių gimnazistai demonstravo burtų keliu ištrauktas filmų žanrų aprangas. Įspūdingiems, temą atitinkantiems drabužiams sukurti pasitelktos netradicinės medžiagos, ugdančios  ekologišką mąstymą. Į aktų salę, popietei virtusiai mados oaze, plūdo žiūrovai, kuriuos džiugino detektyvinių, komedijų, romantinių, dokumentinių, veiksmo, siaubo, fantastinių, telenovelių ir net animacinių filmų aktorių modelių aprangos bei jų aktoriniai sugebėjimai.

Puošnaus ir jaunatviško renginio komisijos nariais tapo gimnazijos mokytojos - Neringa Matusevičienė bei Laimutė Žalenekienė, buvusios gimnazijos mokinės - Ugnė Vosyliūtė, Gabrielė Janušauskaitė, visiems gerai pažįstama muzikos mokytoja Lilovaitė Cibulsienė ir savivaldybės tarybos narys Mantas Varaška. Kiekvienas pasirodymas su tinkamai pristatyta kolekcija ir priderintu muzikos takeliu pelnė žiūrovų aplodismentus, o komisijos balsavimo verdiktu III vietą užėmė gimnazijos jauniausieji – 1b klasė su komedijos žanru, arti pergalės buvo ir II vietą pelnė 4a klasės merginos, kurios atstovavo telenoveles. Didžiausiais šou numylėtiniais tapo animacinių filmų herojai – 4c klasė, būtent jie ir iškovojo I vietą. Daug metų iš eilės džiuginantis renginys kasmet stebina ir suteikia daugybę kūrybinių įgūdžių, moko bendradarbiauti, ugdo atsakomybės jausmą, iniciatyvumą bei padeda įgyti patirties scenoje. „Madų šou 2018“ organizavo mokinių tarybos atstovai. Veiklioji gimnazijos grupė dėkoja visiems, prisidėjusiems prie renginio organizavimo ir tikisi kitais metais sulaukti dar didesnio susidomėjimo tiek iš žiūrovų, tiek iš dalyvių pusės. Iki susitikimo jau kitais metais!

Viešųjų ryšių komiteto pirmininkė Kamilė Akelaitytė

 

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas