Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos mokiniai su projektu ,,100 žingsnių praeitin" spalio 17 diena vyko į ,,Valstybės pažinimo centrą". Ten į istoriją pažvelgėme kitomis akimis. Mokėmės naudodami pažangias technologijas, kurios ne vieną privertė aiktelėti. Su planšetiniais kompiuteriais vaikščiojome po salę, kur skenavom kodus, tam jog išgirstume mums aktualią informaciją. Visi galėjome klausytis to, kas mums buvo įdomu. Praėjus kažkuriam laiko tarpui matėme filmukus, bei girdėjome tam tikro meto pasakojimus. Labai didelį įspūdį paliko unikalus parodos pristatymo būdas, klausydami įrašų matėme įvairiausius daiktus -  nuo knygos su kosmoso muzika iki sprogmens. Kelionės metu dar iš arčiau susipažinome su savo šalimi, sužinojome jos vizijas ir pasiekimus. Labiau įsigilinome į savo šalį.

Labai dėkojame mokytojoms Audronei Pranskevičienei ir Oksanai Janauskienei už suteiktą galimybę pažvelgti į savo mylimą valstybę iš arčiau

Gabrielė Marinkevičiūtė 1c

Kelionė buvo įdomi ir informatyvi. Dar iš arčiau susipažinome su savo šalimi, sužinojome mūsų krašto vizijas ir pasiekimus. Laisvas laikas taip pat nebuvo praleistas tuščiai. Apėjome Vilniaus senamiestį, apsilankėme Bernardinų soduose. Tiesa, jie dar įspūdingiau atrodo nuo Gedimino kalno, nuo kurio atsiveria visas rudenėjančio Vilniaus vaizdas.

                                                                                                                   Emilija Bylaitė 1a

Nors kelionė ir trumpa, buvo jo -  labai gera! O rimtai,  tai labai patiko, nes viskas labai modernu ir informatyvu.

                                                                                                                   Žilvinas Zaveckas 1a

Labai patiko parodos pristatymo būdas. Buvo smagu ieškoti ir skanuoti kodus, prizas - įdomus pasakojimas.

                                                                                Eva Mikalauskaitė 1c

Kelionė patiko, buvo informatyvi, pristatymo būdas - modernus, šiuolaikiškas, o po visų įspūdžių dar turėjome laisvo laiko, kurį išnaudojome gražius Vilniaus vaizdus pamatyti.

                                                                                                             Žygimantas Zbarauskas1c

Kelionė man itin patiko. Pati parodos idėja nustebino, niekad nebuvau mačius kažko panašaus. Pamatėme Lietuvos ir lietuvių idėjas per patarąjį šimtmetį. Džiugino faktas, kad paroda sukurta ypatingai progai. Po jos apžiūrėjimo su gide aptarėme visas mintis bei išradimus. Įsimintiniausias - informeris. Sumanymas toks: mažas aparačiukas kuriuo galime ir paskambinti, ir valandas pažiūrėti, ir radijo paklausyti. Mano nuomone tai viena iš kelių išsipildžiusių "svajonių", nes šiandien beveik kiekvienas turime savo informerius- mobiliuosius telefonus.

                                                                                                              Rugilė Tunaitytė 1a

Kelionė buvo labai ypatinga ir įtraukianti, mane labai sudomino mūsų krašto, Lietuvos, vizijos, kurios leido nukeliauti į senus laikus, taip pat patiko toks šiuolaikiškas pristatymas, nes daugumai paauglių panašiose vietose būna neįdomu, tačiau ši veikla mane tikrai labai sudomino, manau sudomino ir kitus.

                                                                                                 Laura Petruškevičiūtė 1b

Labai unikalus parodos pristatymo būdas. Būtent dėt tokio pristatymo būdo pajauciau, kad tikrai gyvename 21a. - technologijų amžiuje. Ir dėl to pasidžiaugiau. Tokiu būdu pristatoma informacija, skirta tiktai tau, todėl gali klausytis tai kas tau įdomu ir būti ne blaškomas.

                                                                                            Kotryna Karsokaitė 2b

 

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas