Spalio 25 dieną Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos mokiniai  - gimnazijos mišrus ansamblis, apsilankė Keistuolių teatre. Ten vykome pasiklausyti koncertų ciklo „Skamba keistai“ koncerto su Aidu Giniočiu ir jaunaisiais menininkais. Tarp kurių, buvęs mūsų gimnazijos mokinys – Matas Pranskevičius. 

Pirmąją koncerto dalį klausėmės Aido Giniočio atliekamų dainų. Antroji dalis, skirta Vytautui Kernagiui, buvo atliekama jaunųjų aktorių. Po koncerto turėjome progą nors trumpai pabendrauti su aktoriumi ir režisieriumi Aidu Giniočiu bei jaunaisiais aktoriais – Aiste, Božena, Urte, Džiugu, ir Matu.  Koncertą palikome su puikia nuotaika bei neišdildomais įspūdžiais.

Ansamblietė Ieva Gimževskytė

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas