2018 metų spalio 4-ąją, Kazlų Rūdos miesto parke vyko Kazlų Rūdos savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų rudens kroso varžybos. Kazio Griniaus gimnazijai atstovavo 15 bėgikų, kurie rungėsi su Prano Dovydaičio pagrindinės mokyklos, Plutiškių gimnazijos ir Jankų pagrindinės mokyklos mokiniais.

Renginiui pasibaigus, daugelis mūsų gimnazistų grįžo su medaliais.

Pirmosios bėgti pradėjo 2002 - 2003 m. amžiaus grupės merginos, kuriuos turėjo įveikti 1000 metrų distanciją.

Tai padaryti geriausiai pavyko mūsų gimnazistei Dominykai Bacevičiūtei, iškovojusiai pirmąją vietą (3 minutes ir 59 sekundės). Gabija Zalagaitytė užėmė trečią  vietą ( 4 minutes ir 25 sekundes ).

Tos pačios amžiaus grupės vaikinai savo jėgas išbandė 2000 metrų bėgime. Šis bėgikų būrys buvo gausiausias, net 11 mūsų mokyklos sportininkų rungėsi dėl prizinių vietų. Rokas Jungaitis iškovojo antrą vietą (6 min. 57 s.), o Radvilas Blažaitis – trečią vietą (7 min. 21 s.).

2001 m. 1000 metrų bėgikių tarpe labiausiai pasižymėjo  Eva  Nadzeikaitė, užėmusi pirmą vietą ( 4 minutes ir 4 sekundes).

O negausioje 2000 metrų bėgikų grupėje, antrą vietą pavyko iškovoti Dovydui Tubeliui (7 minutės ir 4 sekundės), viena sekunde atsilikusiam nuo Plutiškių gimnazijos varžovo.

Per trumpą laiką buvo iškovoti  net 7 medaliai. Be gausių mokytojų, trenerių ir pačių mokinių pastangų to padaryti nebūtų pavykę.

Dovydas Tubelis
Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos 4 klasės gimnazistas, rudens kroso varžybų dalyvis