Rugsėjo 20 dieną mes, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus 3-4 klasių gimnazistai , važiavome į  Vilniuje vykusį  renginį „ Switch“. „Switch“ – tai ketvirtus metus iš eilės vykstantis  didžiausias Baltijos regione moderniųjų technologijų ir verslumo renginys.

Mes, gimnazistai, dalyvavome renginiuose, skirtuose jaunimui. Klausėmės įdomių pranešimų :

“Patirtį palikime tėvams, o inovacijas užvaldykime mes” ,  “Iki sėkmės jums liko bent 20 metų” , “Misija įvykdyta. Kas toliau?”

Taip pat vyko  diskusijos:

“Kas per daiktas tas blockchainas?” , “Socialinė medija: kodėl, kaip, apie ką ir už kiek ?“, “TV3 pristato SWITCH 4TV”.

Renginyje galėjome išbandyti įdomiausias technologijas ir inovatyvias programas – nuo 3D printerio iki drono, galėjome “pasivaikščioti“ po “virtualią” realybę, sukonstruoti robotuką, ar sudalyvauti robotų kovose, išbandyti parasparnio stimuliatorių ir technologijų pabėgimo kambarį. Tad kiekvienas iš mūsų rinkosi užsiėmimus pagal savo poreikius.

Mokslo mugėje iš arčiau susipažinome su Lietuvos universitetais, kolegijomis, profesinėmis mokyklomis, kurios siūlo programas, susijusias su technologijomis.

Dėkojame Kazlų Rūdos savivaldybės administracijai už kelionės finansavimą į SWITCH renginį Vilniuje.

Išvykos dalyviai

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas