Šių metų rugsėjo 26 dieną, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos ekologinio projekto nariai, apsilankė Metelių regioniniame parke. Šiame parke mus pasitiko neįprastai gražūs gamtos vaizdai, bet ir kažkada buvęs mūsų mokyklos mokinys, šiuo metu Metelių lankytojų centro administratorius – Artūras Pečkys. Su dideliu jo atsidavimu aplankėme gražiausias Metelių vietas.

Užkopę į apžvalgos bokštą stebėjome Dusios ir Metelių ežerus, jų paukščių migracijas. Lankytojų informaciniame centre gavome nepaprastai vertingos informacijos apie šio krašto augalus ir gyvūnus. Dalyvavome žygyje pėsčiomis Bijotų mišku, stebėjome mūsų regionui nebūdingus Bekočius ąžuolus, Paprastuosius skroblus. Aukštapelkėje rinkome prisirpusias spanguoles. Apsilankėme vietinėje bažnytėlėje ir kryžių šventovėje. Dusios ežero krante stebėjome Kormoranus ir jų poveikį gamtai.

Pavargę ir šiek tiek sušalę, šildėmės prie laužo ir mėgavomės gamta.

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos
ekologinio projekto nariai
 

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas