Šių metų rugsėjo 27d. visi pirmų klasių mokiniai, jų klasių vadovai ir kūno kultūros mokytojai,  skyrė popietę pasaulinei turizmo dienai paminėti. Po trijų pamokų  renginio dalyviai susirinko prie Kazio Griniaus gimnazijos laiptų, kur juos pasitiko džiaugsmingi pavaduotojos ir direktorės žodžiai. Su aplodismentais pirmokai išėjo į Kazlų Rūdos pažintinį miško taką, kur jų jau laukė parengtos rungtys.

Susirinkę trys klasės įsikūrė savo stovyklavietę  – visi pažymėjo jų pasirinktą stovyklavietės vietą skirtingais būdais: balionais ir spalvotais skėčiais, šakomis ar iš kankorėžių sukurta siena ir įvairiais audiniais.

Įsikūrusi mūsų klasė (1b) nieko nelaukusi dar ir pasistiprino savo atsineštu maistu.

Komisijai (ją sudarė kūno kultūros mokytojai) įvertinus visų klasių teritorijos paruošimą ir klasių šūkius, pirmokai švilpuku buvo pakviesti į rungtynių startą.

Netrukus buvo paskelbta pirmoji rungtis iš keturių: pririnkti kuo daugiau valgomų grybų per 15min. Visi pirmokai išsilakstė į visas puses, vis grįždami ištuštinti maišelius ar saujas pilnas grybų.

Štai kaip atrodė mūsų klasės derlius:

Kai grybai buvo suskaičiuoti (mes surinkome apie 80) ir įvertinti komisijos, pasigirdo jau pažįstamas švilpukas, kuris pranešė kad laikas antrai rungčiai.

Šioje rungtyje reikėjo aštuonių porų. Dviems  mokiniams  reikėjo išlaikyti didelį kamuolį nugara, apibėgti aplink medinį stulpą ir parbėgus perduoti kamuolį kitai porai. 1b užėmė antrąją vietą, ir mes be galo džiaugėmės.

 

Po kelių minučių atsikvėpimo buvo paskelbta trečioji rungtis: šokdynės traukinys. Reikėjo atrinkti aštuonis žmones, kurie klasiokų nuomone buvo greiti. Atrinktieji pirmokai sustojo prie medinių stulpų, likusieji palaikė dalyvaujančiuosius. Rungtyje reikėjo apibėgti ratą aplink medinį stulpą ir prie šokdynės „prisikabinti“ žmogų kaip vagoną, vėl apibėgti ratą ir taip daryti kol nebelieka nei vieno žmogaus komandoje. Nors šiai rungčiai prireikė kojų ir greičio, visur girdėjosi juokas ir aplodismentai padrąsinimui.

 Šiai rungčiai pasibaigus, buvo išrinkti trys stipriausi žmonės.

 Ketvirtoji ir paskutinė rungtis buvo kelmo metimas.

Pasirinktas mokinys  išmetė kelmą kuo toliau ir nuo pažymėto numetimo taško antras ir tada trečias mokinys metė kelmą. Paskutinis numestas atstumas buvo pažymėtas mediniu stulpu.

Nors mūsų klasė užėmė trečią vietą, palaikymas kurio sulaukė trys ištrinktieji žmonės,  buvo nepalaužiamas, todėl net ir pralaimėję šypsojomės.

Tai buvo smagi popietė gamtoje: paminėjome turizmo dieną, gražiai tarpusavyje pabendravome  išmokome kultūringai elgtis gamtoje ir pralaimėjus pasveikinti kitą.

 

 

 

 

 

 
Pirmų klasių mokinių vardu
Eivilė Klimaite 1b klasė

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas