40594052 464674984018407 4454669057831993344 nRugsėjo 3d.,  į vieną gražiausių rudens švenčių  - mokslo metų pradžios šventę - skubėjo Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos mokiniai, mokytojai, tėveliai, svečiai.

Gimnazijos bendruomenę su naujais mokslo metais  sveikino gimnazijos direktorė Irena Raulinaitienė, Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos direktorius Valdas Kazlas, švietimo skyriaus vedėja Beta Zaveckienė, parapijos klebonas Renaldas Jaunušauskas.

Po sveikinimų,  į sceną renginio vedantieji Eglė ir Aistis, pakvietė vokalinio instrumentinio ansamblio vokalistę Adrianą, kuri visus pradžiugino gražiomis dainomis.

Renginio pabaigoje į orą pakilo pirmokų paleisti balionai su  gimnazijos bendruomenės svajonėmis.

‚Gerų mums visiems mokslo metų ir nepamirškime - mūsų dienos kaip šventė“, renginio  pabaigoje sake šventės vedėjai.

Po trumpos šventės,  dar pilni vasaros įspūdžių,  gimnazistai skubėjo į klasių valandėles.

Po klasių valandėlių gimnazistai dalyvavo  įvairiose edukacinėse veiklose.

Mokslo metai prasidėjo! Tikėkimės, kad jie mūsų gimnazijai bus puikūs ir sėkmingi!

Gimnazijos informacija