Birželio 1d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos gimnazistai dalyvavo estafetėje 100x1000 Lietuvos valstybės atkūrimo 100 -mečiui bei Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio 30 metų jubiliejui paminėti.

Simboliškai bėgimas prasidėjo nuo prezidento Kazio Griniaus paminklo ir nuvilnijo per visą Kazlų Rūdos savivaldybę neaplenkdamas nei  vieno miestelio ar gyvenvietės. Kiekvienas bėgimo dalyvis turėjo galimybę nešti Lietuvos trispalvę taip įprasmindamas Lietuvos nepriklausomybės svarbą kiekvienam iš mūsų. Šiam bėgimui neliko abejingi ir Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos gimnazistai, kurie pradėjo ir užbaigė 100 kilometrų bėgimą aplink Kazlų Rūdos savivaldybę. Paskutinio etapo vėliavos nešimas ir garbė ją įteikti savivaldybės merui V. Kanevičiui atiteko 4c klasės gimnazistei Urtei Agijevičiūtei. Tai aktyvi, pilietiška, puikiai atstovaujanti gimnazijos bendruomenę abiturientė.

Dėkojame visiems gimnazistams, noriai dalyvavusiems šioje puikioje akcijoje, kuri stiprina ir skiepija pagarbą Lietuvos valstybei.

Gimnazijos informacija

 

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas