Gegužės 11 d. Pilviškių „Santakos“ gimnazijoje vyko „Gimnazijų sąlėkis“, kuris buvo organizuojamas jau vienuoliktą kartą ir vis skirtingose gimnazijose. Tai jau tradicija tapusi Marijampolės krašto mokyklų šventė, kurioje visi noriai dalyvauja.

Šiais metais organizatoriai sugalvojo naujų užsiėmimų ir surengė tarpmokyklines orientacinio sporto varžybas. Šiose varžybose dalyvavo ir šešios mūsų gimnazijos mokinės.

Mišrios gimnazijų komandos, plėtojo bendravimo ir bendradarbiavimo kompetencijas, vieni kitiems pristatė kūrybinius namų darbus. Mūsų gimnazistės išsamiai pristatė gimnaziją kitoms mokykloms, bei pavaišino „skaniu“ gimnazijos herbu (herbas buvo sukurtas torto pavidalu).

Puikus oras, gera nuotaika, smagūs susitikimai su draugais, naujos pažintys paliko neišdildomus prisiminimus. Dėkojame organizatoriams ir mokytojams, kurie padėjo pasiruošti ir sudalyvauti šventėje.

Gimnazijos informacija

 

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas