Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos 1 – 4 klasių mokiniai balandžio 26 d. vyko į pozityvios energijos festivalį „VibeLift“, kuris buvo skirtas skatinti jaunimą siekti savo užsibrėžtų tikslų ir nuolat tobulėti. Atrasti savo tikrąjį pašaukimą ir geriau suprasti save, atskleisti ir panaudoti savo galias ir pažadinti savyje kūrėją.

Visą renginį vedė visiems gerai žinomas Jusinas Jankevičius kartu su Socialinių mokslų kolegijos vadove Gabija Skučaitė. Festivalyje dalyvavo populiarių muzikos atlikėjų, šokėjų ir socialinių tinklų žvaigždės. Tarp jų: Arūnas Valinskas, aktoriai Ineta Stasiulytė, Leonardas Pobedonoscevas, Audrius Bružas, Kirilas Glušajevas, socialinių tinklų žvaigždės Karolina Meschino, Ignas Lelis, radijo ir TV laidų vedėjai Orijus Gasanovas ir Simona Bandita ir kt.

Jaunimas turėjo puikią progą išgirsti daugybę įkvepiančių sėkmingos savirealizacijos, sėkmingo verslo istorijų. Pranešimus paįvairino skambantys populiariausių Lietuvos jaunųjų atlikėjų kūriniai, būrys profesionalių šokėjų ir net kaskadininkų triukai.

Gimnazistai grįžo pasisėmę gerosios patirties ir puikios nuotaikos, tikimės jog tokių išvykų bus ir daugiau.

Renginio dalyviai

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas